A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Іваничівський район

Новини

Фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів закладами загальної середньої освіти за 6 місяців 2019 року

На черговій нараді голови селищної ради було розглянуто питання фінансування закладів загальної середньої освіти у першому півріччі 2019 року. Начальник гуманітарного відділу селищної ради Король С. Д. проаналізувала стан фінансування закладів освіти та  повідомила, що оскільки у громаді є малокомплектні школи з низькою наповнюваністю учнів,  то  коштів  освітньої субвенції   не  вистачає на оплату праці педагогічних працівників. У зв’язку з цим на сесії селищної  ради   виділено 500 тисяч  гривень з місцевого бюджету на виплату заробітної плати та відпускних вчителям закладів освіти громади. Крім того, станом на 01.07.2019 року  незабезпеченість коштами освітньої субвенції  становить 940 тисяч гривень.

15:10 08.07.2019

Урочисті заходи з нагоди Дня Національної поліції України

4  липня 2019  року в РД «Просвіта» відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Національної поліції України. Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Микола Пасевич привітав працівників Іваничівського відділення поліції Горохівського відділу поліції ГУНП у Волинській області з  професійним святом, вручив подяки селищного голови та подарункові сертифікати  помічнику чергового сектору реагування патрульної поліції №2, старшому сержанту поліції Кельбі  Сергію Михайловичу, помічнику чергового сектору реагування патрульної поліції №4, старшому сержанту поліції Кучканову Олександру Валерійовичу, поліцейському сектору реагування патрульної поліції №4, старшому сержанту поліції Стадніку Василю  Володимировичу.

16:43 04.07.2019

     Партнерська зустріч

27 червня 2019 року  в смт Іваничі відбулась зустріч керівництва селищної ради з делегацією міста-побратима громади Ерцгаузен (Німеччина). Делегація у складі 30 жителів міста Ерцгаузен разом з заступником селищного голови з гуманітарних питань Віктором Березюком та депутатом Іваничівської селищної ради Ігорем Морозом та його дружиною Інною Хільковець відвідали Комунальний заклад «Іваничівський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Калинонька», Іваничівський історичний музей, КНП «Іваничівськацентральна районна лікарня». Також гості з Німеччини взяли участь в урочистих заходах з нагоди Дня Конституції України. Дана зустріч сприятиме подальшому розвитку партнерства між нашими громадами.

17:16 27.06.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора