A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Іваничівський район

Новини

22 травня – день перепоховання Тараса Шевченка у Каневі

22 травня на площі біля пам’ятника Тарасу Шевченку у селищі Іваничі відбулась година пам’яті «Слухайте голос безсмертний Тараса» з нагоди 158-ї річниці від дня його перепоховання на Чернечій горі поблизу Канева. Саме цього дня у 1861 році домовина з тілом Тараса Григоровича привезена із Санкт-Петербурга на Україну, «щоб спочити на Дніпрових кручах», як заповідав поет.  Ведуча заходу Ірина Приймак – провідний бібліотекар Іваничівської публічної бібліотеки наголосила, що вже понад півтора століття Тарасова гора є символом єднання народу України.  На завершення заходу керівництво селищної ради та району, представники громадськості поклали квіти до підніжжя пам’ятника Великому Кобзареві.

12:12 22.05.2019

Пам'ятаємо

22 травня – день, який чорними літерами вписаний у новітню історію України. Рівно п’ять років тому ранок 22 травня 2014 року розпочався зі страшної звістки: неподалік міста Волноваха Донецької області бойовики ДНР розстріляли українських солдатів Збройних сил України.

12:00 22.05.2019

Селище розквітає

Працівники  комунальної служби селища висадили квіти бегонії, цинерарії, чорнобривці, газації та інші зелені насадження   на клумбах, що на площі біля залізничного вокзалу, в центрі коло пам’ятника Тарасу Шевченку,  у парку смт  Іваничі, де споруджується пам’ятник загиблим учасникам АТО та інших місцях.

14:42 16.05.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора