Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимирcький район

Інформування COVID-19

Фото без опису

Протокол засідання комісії ТEБ і НС №8 «Про карантинні заходи на території Іваничівської селищної ради» від 08.05.2020 р.

Протокол засідання комісії ТEБ і НС №9 «Про роботу ринку ПП «Західний Буг – 2», який розміщений по вул. Незалежності, 45 в смт Іваничі» від. 13.05.2020 р.

ПОСТАНОВИ ГОЛОВНОГО ДЕРЖАВНОГО САНІТАРНОГО ЛІКАРЯ УКРАЇНИ

Щодо організації проведення позачергових обстежень працівників харчоблоків закладів освіти

Про затвердження протиепідемічних заходів в закладах громадського харчування на період карантину

Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в перукарнях та салонах краси на період карантину у зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)

Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів з торгівлі на ринках на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)

Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при здійсненні дозволених видів діяльності, які передбачають приймання відвідувачів у офісних приміщеннях

Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо облаштування спеціалізованих закладів, призначених для обсервації на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)

Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID19) в місцях торгівлі.

Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при торгівлі продовольчими (окрім ринків) та непродовольчими товарами на період карантину у зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

Фото без опису

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора