A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Іваничівський район

Апарат громади

Керівництво громади

Селищний голова

Войтюк Федір Васильович

Секретар ради

Сарабуна Володимир Олексанрович

Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів

Пасевич Микола Федорович

Заступник селищного голови з гуманітарних питань

Березюк Віктор Григорович

Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету

Бабусюк Валентина Ігорівна

в.о. старости у селах Соснина, Менчичі

Синюк Марія Іванівна

в.о. старости у селах Мишів, Древині, Іванівка, Лугове

Романюк Галина Григорівна

Фінансовий відділ

Начальник відділу

Бартновська Тетяна Іванівна

Головний спеціаліст

Рудницька Людмила Целіславівна

Головний спеціаліст Крась Олена Леонідівна

Відділ бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення

Начальник відділу-головний бухгалтер

Яйчук Оксана Володимирівна

Провідний спеціаліст

Новосад Тетяна Володимирівна

Провідний спеціаліст

Пилюк Оксана Анатоліївна

Провідний спеціаліст

Положевець Маргарита Сергіївна

Провідний спеціаліст

Черкасова Тетяна Володимирівна

Спеціаліст І категорії

Полякова Світлана Іванівна

Спеціаліст І категорії

Ткачук Тетяна Олександрівна

Спеціаліст І категорії

Тимощук Олег Миколайович

Касир

Никонюк Людмила Іванівна

Приб. службов прим.

Кузьмук Галина Іванівна

Приб. службов прим.

Долган Євген Олексійович

Приб. службов прим.

Гричай Борис Борисович

Водій

Романюк Сергій Степанович

Водій Лацик Петро Володимирович

Загальний відділ

Начальник відділу

Стуга Людмила Анатоліївна

Секретар керівника

Стежко Надія Василівна

Головний спеціаліст Мазурок Наталія Євгеніївна

Діловод

Дердюк Лариса Миколаївна

Діловод

Панасюк Катерина Олександрівна

Юридичний відділ

Начальник відділу

Дицьо Ігор Юрійович

Працівник військового обліку Шевчук Юрій Пилипович

Гуманітарний відділ 

Начальник відділу Король Світлана Дмитрівна
Головний спеціаліст Коваленко Юлія Вікторівна

Відділ комунальної власності, земельних відносин та інфраструктури

Спеціаліст І категорії

Тимощук Юрій Євгенович

Спеціаліст-землевпорядник

Денисюк Людмила Святославівна

Спеціаліст-землевпорядник

Пасєка Руслана Павлівна

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора