A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Іваничівський район

Новини

Жителі громади отримали продуктові набори!

За сприяння Міністерства соціальної політики України та Національної мережі продуктових магазинів АТБ організовано надання продуктових наборів малозахищеним верствам населення області. До складу продуктового набору входять продукти і товари першої необхідності: крупи, макарони, цукор, сіль, олія, лимони, печиво, чай та інше.

08:42 09.04.2020

Підвищення пенсійних виплат в квітні

1 квітня 2020 року Кабінетом Міністрів України ухвалено постанову «Питання підвищення пенсійних виплат та надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році», яка передбачає збільшення пенсійних виплат таким категоріям:

16:08 03.04.2020

24 березня відбулась позачергова сесія Іваничівської селищної ради, метою якої було виділення коштів на організацію заходів для запобігання поширенню на території України коронавірусної інфекції СOVID-19

У зв’язку з ситуацією, яка склалась в Україні, 24 березня відбулась позачергова сесія Іваничівської селищної ради, метою якої було виділення коштів на організацію заходів для запобігання поширенню на території України коронавірусної інфекції СOVID-19. Відповідним рішенням селищної ради на боротьбу з коронавірусом було виділено кошти в сумі 180 000 (сто вісімдесят тисяч гривень).

20:11 24.03.2020

26 лютого 2020 року відбулася виробнича нарада працівників культури

26 лютого 2020 року в Іваничівській публічній бібліотеці відбулася виробнича нарада працівників культури Іваничівської селищної ради, в якій взяли участь заступники селищного голови: Віктор Березюк та Микола Пасевич, т.в.о. начальника Іваничівського відділення поліції підполковник поліції Вячеслав Мартинюк, головний спеціаліст гуманітарного відділу Юлія Коваленко, директор КЗ «Центр культури, дозвілля та спорту Іваничівської селищної ради» Алла Наумук, директори, завідувачі клубних закладів та бібліотекарі.

14:54 26.02.2020

В Іваничах біля пам’ятного знаку борцям за волю та незалежність України «Герої не вмирають» вшанувати пам’ять Героїв Небесної Сотні

Минає шість років з часу трагічних подій, внаслідок яких загинуло та померло від важких ран більше ста учасників Революції Гідності – Героїв Небесної Сотні. Ті доленосні події назавжди закарбувалися у наших серцях нестерпним болем.

13:02 20.02.2020

Відбулись збори жителів села Долинка та Романівка

15 лютого в приміщенні школи села Долинка відбулись збори жителів села Долинка та Романівка за участю селищного голови Федора Войтюка, а також депутатів селищної ради Ярослава Когута та Івана Мазурка.

11:50 17.02.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора