A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Іваничівський район

Новини

Стихійне сміттєзвалище ліквідовано!!!

Кожен житель громади мріє жити в чистому, затишному та безпечному населеному пункті, проте забуває, що викидаючи сміття, створює небезпеку для себе та оточуючих. Люди, прибираючи біля своїх будинків, вивозять сміття у не відведені для цього місця, створюючи таким чином стихійні сміттєзвалища у своїх населених пунктах.

10:50 22.07.2020

76-та річниця визволення Іваничівського району від німецько-фашистських загарбників

21 липня минає 76-та річниця визволення Іваничівського району від німецько-фашистських загарбників. Це день, коли на нашу землю прийшов довгоочікуваний мир, оплачений найвищою ціною людського життя.

11:03 21.07.2020

21 червня – День медичних працівників

19 червня, напередодні професійного свята, в актовому залі районної ради відбулось нагородження медиків з нагоди Дня медичного працівника.

15:13 19.06.2020

Іваничівська ОТГ отримала нове сучасне авто

У рамках проекту "Поліцейський офіцер громади", вчора, 11 червня, відбулося вручення поліцейських автомобілів. Іваничівська ОТГ отримала нове сучасне авто. Сертифікати учасника проекту та ключі вручали голова Національної поліції України Ігор Клименко, голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко та голова облради Ірина Вахович.

10:17 12.06.2020

Благодійний фонд "Карітас" передав засоби індивідуального захисту для медиків

Заступник селищного голови Микола Пасевич і секретар ради Володимир Сарабуна передали засоби індивідуального захисту для медиків КНП "Іваничівська центральна районна лікарня" та КНП "Іваничівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги". Ці засоби були отримані Іваничівською ОТГ від благодійного фонду "Карітас".

14:13 09.06.2020

Якщо ви піклуєтесь про майбутню пенсію

Тим, хто незабаром досягне пенсійного віку, але не має достатньої тривалості страхового стажу для набуття права на пенсійне забезпечення, варто знати як поповнити його нестачу. Це, зокрема, можна зробити таким чином:

15:13 03.06.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора