A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимир-Волинський район

Новини

Дата: від до Скинути

Проблемні питання з водопостачанням.

На особистому прийомі у голови селищної ради Лідії Томашевської у квітні були ряд жителів частини вулиці 8-го Березня, у яких виникли проблеми з водопостачанням (низький тиск води у мережі), що унеможливлює користування водонагрівачами та побутовими приладами. ВУЖКГ смт Іваничі було проведено ревізію водогону (огляд колодців), однак причину низького тиску води на частині водогону усунути не вдалося.

16:17 15.04.2021

Підсумкова нарада працівників культури

9 квітня відбулася нарада працівників КЗ «Центр культури, дозвілля та спорту Іваничівської селищної ради» по підсумках роботи за 2020 рік, в якій взяла участь заступник селищного голови з гуманітарних питань Оксана Рубан.

16:23 09.04.2021

Візит шани напередодні  Міжнародного дня визволення в'язнів нацистських концтаборів

9 квітня, напередодні Міжнародного дня визволення в'язнів нацистських концтаборів, заступник селищного голови з гуманітарних питань Оксана Рубан і виконуюча обов'язки начальника відділу соціального захисту населення та охорони здоров'я селищної ради Оксана Приступа відвідали жительку селища Іваничі Панасюк Людмилу Степанівну, інваліда війни, жертву нацистських переслідувань, яка народилася у 1943 році в одному з концтаборів Німеччини. В її паспортних даних у графі «місце народження» вказано місто Емендінген-Баден республіка Німеччина.

14:44 09.04.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора