A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимир-Волинський район

Новини

Дата: від до Скинути

Підготовка до навчань батальйону тероборони

16 вересня голова Іваничівської селищної ради Лідія Томашевська взяла участь у нараді до підготовки до навчань батальйону тероборони, яку провели голова райдержадміністрації Юрій Лобач та його перший заступник Віктор Сапожніков.

20:27 17.09.2021

Участь селищного голови Лідії Томашевської у сесії Володимир-Волинської районної ради

16 вересня 2021 у залі засідань Володимир-Волинської районної ради відбулась шоста сесія районної ради восьмого скликання. На пленарному засіданні окрім депутатів були присутні голови Іваничівської, Павлівської та Поромівської територіальних громад.

20:25 17.09.2021

Засідання постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, охорони здоров’я, фізичної культури, спорту та соціального захисту населення

15 вересня 2021 року в приміщенні Іваничівської селищної ради відбулось засідання постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, охорони здоров’я, фізичної культури, спорту та соціального захисту населення, під головуванням депутата Іваничівської селищної ради Емілія Левчук в присутності членів комісії депутати Іваничівської селищної ради Людмила Бойко, Алла Макарова, Іван Палій.

20:22 17.09.2021

Потреба у видатках на лікарняні, декретні, страхові виплати і медико-соціальні послуги перевищила надходження на 2,3 млрд грн у серпні

За підсумками серпня 2021 року на рахунок Фонду соціального страхування України надійшло 2,427 мільярда гривень частки ЄСВ. Потреба у видатках на допомоги і страхові виплати за цей же період склала 4,69 млрд гривень із врахуванням заборгованості з фінансування лікарняних, декретних і допомог на поховання, що накопичилась на початок місяця.

09:56 15.09.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора