A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Іваничівський район

Новини

Фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів закладами загальної середньої освіти за 6 місяців 2019 року

На черговій нараді голови селищної ради було розглянуто питання фінансування закладів загальної середньої освіти у першому півріччі 2019 року. Начальник гуманітарного відділу селищної ради Король С. Д. проаналізувала стан фінансування закладів освіти та  повідомила, що оскільки у громаді є малокомплектні школи з низькою наповнюваністю учнів,  то  коштів  освітньої субвенції   не  вистачає на оплату праці педагогічних працівників. У зв’язку з цим на сесії селищної  ради   виділено 500 тисяч  гривень з місцевого бюджету на виплату заробітної плати та відпускних вчителям закладів освіти громади. Крім того, станом на 01.07.2019 року  незабезпеченість коштами освітньої субвенції  становить 940 тисяч гривень.

15:10 08.07.2019

Урочисті заходи з нагоди Дня Національної поліції України

4  липня 2019  року в РД «Просвіта» відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Національної поліції України. Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Микола Пасевич привітав працівників Іваничівського відділення поліції Горохівського відділу поліції ГУНП у Волинській області з  професійним святом, вручив подяки селищного голови та подарункові сертифікати  помічнику чергового сектору реагування патрульної поліції №2, старшому сержанту поліції Кельбі  Сергію Михайловичу, помічнику чергового сектору реагування патрульної поліції №4, старшому сержанту поліції Кучканову Олександру Валерійовичу, поліцейському сектору реагування патрульної поліції №4, старшому сержанту поліції Стадніку Василю  Володимировичу.

16:43 04.07.2019

     Партнерська зустріч

27 червня 2019 року  в смт Іваничі відбулась зустріч керівництва селищної ради з делегацією міста-побратима громади Ерцгаузен (Німеччина). Делегація у складі 30 жителів міста Ерцгаузен разом з заступником селищного голови з гуманітарних питань Віктором Березюком та депутатом Іваничівської селищної ради Ігорем Морозом та його дружиною Інною Хільковець відвідали Комунальний заклад «Іваничівський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Калинонька», Іваничівський історичний музей, КНП «Іваничівськацентральна районна лікарня». Також гості з Німеччини взяли участь в урочистих заходах з нагоди Дня Конституції України. Дана зустріч сприятиме подальшому розвитку партнерства між нашими громадами.

17:16 27.06.2019

Результат співпраці школи-гімназії селища та молодіжних громадських організацій

Ось уже кілька днів представники ГО «Молодіжна платформа» Захара Ткачука, ГО «Родинка», дирекція, технічний персонал, учителі та учні навчально-виховного комплексу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 – гімназія смт Іваничі активно працюють над естетичним виглядом палет та створенням із них своєрідних місць відпочинку учасників освітнього процесу. Саме за сприянням керівника ГО «Родинка» Ірини Глушнюк, активного депутата селищної ради Ярослава Когута за участю керівництва школи вдалось налагодити співпрацю із ГО «Молодіжна платформа», від якої отримали палети, фарбу та інші матеріали  на суму 7000 грн. Результат спільної праці порадував усіх – і організаторів та учасників.

15:53 21.06.2019

22 червня – День пам’яті і скорботи

22 червня 1941 року розпочалася Велика Вітчизняна війна. Цей день є одним  із самих сумних дат за всю історію не тільки України, але й, мабуть, усього світу. У цей день віддають належне і прославляють ветеранів цієї війни, відзначаючи День пам'яті і скорботи.

15:46 21.06.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора