A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимир-Волинський район

Новини

Дата: від до Скинути

Засідання комісії селищної ради

24 травня 2021 року відбулося засідання комісії Іваничівської селищної ради з проведення аналізу діяльності комунального закладу «Іваничівська дитяча музична школа» під головуванням заступника селищного голови з гуманітарних питань Оксани Рубан.

17:36 24.05.2021

Вшанували пам’ять видатного митця!

Напередодні   160-ї річниці перепоховання Тараса Шевченка відбулося покладання квітів до пам’ятника Великому Кобзареві. Найвидатнішому митцю України не випало померти на рідній землі.  47-річний український поет спочив у Санкт-Петербурзі. Там п’ятдесят вісім днів прах Шевченка і перебував.

15:35 21.05.2021

Засідання клубу «Надвечір’я» з нагоди Всесвітнього дня вишиванки

З нагоди Всесвітнього дня вишиванки, який цього року ювілейний – 15 років від дня заснування,  в Іваничівській публічній бібліотеці зібралися члени клубу «Надвечір’я » на засідання «Хрестиками вишитий долі оберіг».

16:34 20.05.2021

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

19  травня  2021 року заступник голови комісії з питань захисту прав дитини  селищної ради Світлана  Король  провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому розглянуті наступні питання: про відібрання малолітніх дітей від матері, про призначення опікуна дитини, позбавленої батьківського піклування За результатами обговорення питань,  комісія прийняла компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей. Адже кожна дитина має виховуватись в гідних умовах, відчувати увагу та турботу про себе.

16:02 19.05.2021

Асоціація міст України виступає за збереження тютюнового акцизу для громад

Уряд знову хоче відщипнути з місцевих бюджетів акцизний податок: цього разу 5% акцизного податку з роздрібного продажу тютюнових виробів. Асоціація міст України виступає за збереженя цього податку для громад.

14:22 19.05.2021

Проведено профілактичний захід на території села Соснина

З метою профілактики дитячої бездоглядності та безпритульності, залишення дітей без батьківського піклування, перевірки інформації про неналежне виконання батьківських обов’язків, 18 травня 2021 року начальником служби у справах дітей  селищної ради Жанною Гринюк  спільно з працівниками органів Національної поліції та охорони здоров’я здійснено виїзд на територію села Соснина.

08:52 19.05.2021

Відбулося засідання постійної депутатської комісії

18 травня 2021 року відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики селищної ради, на якому розглянуто питання про затвердження експертного висновку щодо регуляторного впливу проекту рішення селищної ради «Про встановлення місцевих податків на території Іваничівської селищної ради» у відповідності до Закону України  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».      

17:01 18.05.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора