A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимир-Волинський район

Новини

Дата: від до Скинути

Свято останнього дзвоника

Сьогодні, 31 травня 2021 року,  у закладах загальної середньої освіти Іваничівської селищної ради пролунав останній дзвінок, який сповістив про початок літніх канікул для учнів та початок нового життєвого шляху для випускників. Представники Іваничівської селищної ради мали можливість особисто привітати усіх присутніх зі святом, подякувати наставникам та батькам за виховання молодого, перспективного покоління.

09:29 01.06.2021

Відбулося засідання комісії з розгляду питань щодо надання матеріальної допомоги мешканцям громади

31 травня  2021 року під головуванням заступника селищного голови  з гуманітарних питань Оксани Рубан  відбулося засідання комісії з розгляду питань щодо надання матеріальної допомоги за рахунок коштів селищного бюджету жителям громади. 

17:09 31.05.2021

Вітаємо з перемогою!

Іваничівська селищна рада вітає з перемогою Лук’яненко Іванну, вихованку КЗ"Іваничівська дитяча спортивна школа" із здобуттям 3 місця у ваговій категорії 33 кг на чемпіонаті Європи вільної боротьби у Болгарії м. Софія. Це перші змагання юної спортсменки такого рівня. Всього 12 років, а вже призерка Європи.

13:48 30.05.2021

Діти потребують захисту законних прав та інтересів

28 травня 2021 року  на території селища Іваничі та села Мишів начальником служби у справах дітей  селищної ради Жанною Гринюк  спільно з представниками органів Національної поліції Володимиром Семенюком та Іванною Атлас вивчено умови проживання дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-сиріт в  трьох сім’ях опікунів.  Встановлено, що статусні діти, які передані під опіку, забезпечені належними умовами утримання, залучені до навчання, перебувають під наглядом сімейного лікаря, отримують належні їм соціальні виплати.

16:02 28.05.2021

Свято вшанування обдарованих, талановитих дітей та  їх наставників.

26 травня  2021 року   в актовому залі  комунального закладу загальної середньої освіти «Іваничівський ліцей №1 Іваничівської селищної ради» відбулося щорічне свято  вшанування обдарованих і талановитих  дітей, свято вшанування переможців, свято її величності науки, творчості, свято таланту, на якому було відзначено найкращих обдарованих дітей громади  та їх наставників – вчителів, які гідно представили нашу  громаду на обласних, всеукраїнських турнірах, конкурсах  і фестивалях.

18:10 26.05.2021

Проведено  обстеження  умов  проживання  малолітньої  дитини

З метою вирішення питання припинення державної соціальної допомоги матері,  яка не проживає з малолітньою дочкою, не займається її вихованням та матеріальним утриманням, 25 травня 2021 року  на території смт Іваничі начальником служби у справах дітей  селищної ради Жанною Гринюк  спільно з поліцейським  офіцером громади  Володимир-Волинського РВП Володимиром Семенюком, головним спеціалістом гуманітарного відділу селищної ради Марією Маковською проведено обстеження умов проживання малолітньої дитини.

08:45 26.05.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора