A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимир-Волинський район

Новини

Дата: від до Скинути

Рух – це здорово!

8 червня 2021 року   на стадіоні «Колос» відбулися  спортивні змагання  в рамках всеукраїнського  фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Рух - це здорово!», в якому взяли участь  близько 100 учнів Іваничівського ліцею №1, Іваничівського ліцею №2 імені Юрія Лелюкова, Мишівського ліцею  та Соснинського ліцею імені Сергія Байдовського.

16:54 08.06.2021

Відбулось засідання чергової 6 сесії Іваничівської селищної ради

Відбулось засідання чергової 6 сесії Іваничівської селищної ради. На сесії були присутні депутати та працівники Іваничівської селищної ради, керівники комунальних установ селищної ради та запрошені.

22:21 04.06.2021

Привітали місцевих журналістів

Друковані засоби масової інформації  мають велику цінність для кожної людини, яка хоче жити своїм розумом, самостійно приймати рішення і нести за них відповідальність.

15:44 04.06.2021

Проекти рішень сесії обговорені на засіданнях постійних комісій

Напередодні 06 чергової сесії селищної ради відбулись засідання постійних комісій. У конференц-залі селищної ради 30 травня та 01 червня 2021 року свої засідання провели  наступні комісії: з питань містобудування, будівництва, земельних відносин, охорони природи, комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту; з питань освіти, культури, молоді, охорони здоров’я, фізичної культури, спорту та соціального захисту населення; з питань прав людини, законності депутатської діяльності; з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

10:25 02.06.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора