A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимир-Волинський район

Депутати ставлять питання, селищна рада реагує

Виїзд керівництва селищної ради за участю депутатів у с.Іванівка

На території с.Іванівка розміщені 2 заклади торгівлі. Селищний голова з депутатом Наталією Мазурок поспілкувалась із власниками та працівниками цих закладів торгівлі щодо їх діяльності та сплати податків в селищний бюджет.

09:01:58 29.01.2021

Виїзд керівництва селищної ради за участю депутатів у с.Іванівка

Депутат селищної ради від виборчого округу сіл Іванівка, Лугове, Древині Наталія Мазурок  під час зустрічі з керівництвом селищної ради, поліцейським офіцером громади Володимиром Семенюком та  начальником ВУЖКГ смт Іваничі Петром Красем ознайомила присутніх із проблемними питаннями с. Іванівка.

13:50:14 28.01.2021

Виїзд керівництва селищної ради за участю депутатів у с.Древині

Депутат селищної ради від виборчого округу с.Древині Людмила Бойко підняла актуальне питання заключення договорів на вивезення твердих побутових відходів та ліквідації стихійних сміттєзвалищ у селі, обкошування місцевого кладовища.

17:47:57 26.01.2021

Виїзд керівництва селищної ради за участю депутатів у с.Мишів

Депутати Емілія Левчук та Петро Лобаєвський із присутнім керівництвом селищної ради оглянули ряд об’єктів, зокрема комунальний заклад «Мишівський ліцей», територію Мишівського закладу дошкільної освіти, місцевий будинок культури та бібліотеку.

16:13:57 20.01.2021

Виїзд керівництва селищної ради за участю депутатів у с.Мишів.

Депутатом Петром Лобаєвським неодноразово піднімалось питання стихійних сміттєзвалищ на території с.Мишів та незадовільного стану утримання прилеглих територій до об’єктів приватної власності громадян, які розміщені на  колишньому колгоспному дворі в центрі села.

15:58:10 20.01.2021

Виїзд керівництва селищної ради за участю депутатів у с.Мишів

Селищним головою було порушено питання сплати податків та надходження в селищний бюджет коштів в цілому, зокрема поступлення акцизного збору з реалізації алкогольних та тютюнових виробів, сплати єдиного податку, оплати за землю під об’єктами підприємницької діяльності та сплати ПДФО із заробітної плати найманих працівників.

12:23:12 18.01.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора