A A A K K K
для людей із порушенням зору
Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимирcький район

МОЛОДІЖНА РАДА

 

ОГОЛОШЕННЯ !!!

про проведення установчих зборів

для формування складу молодіжної ради

при Іваничівській селищній раді

 

Установчі збори для формування складу молодіжної ради  при Іваничівській селищній раді відбудуться 06.07.2019 року, початок зборів о 15.00 год.

Відповідальна особа – Коваленко Ю.В., тел. 0971386086

Місце проведення Іваничівська публічна бібліотека (читальний зал), за адресою: смт Іваничі, вул. Грушевського, 12.

До складу Молодіжної ради можуть входити громадяни України віком від 14 до 35 років.

Склад Молодіжної ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатів, які особисто присутні на установчих зборах.

Кількісний склад Молодіжної ради визначається установчими зборами та не може становити більш як 26 осіб.

Приймання заяв для участі в установчих зборах проводиться з 18.06.2019 року до 17.00 год. 04.07.2019 року (крім вихідних та святкових днів) за адресою: смт Іваничі, вул.Грушевського, 13 (кабінет секретаря селищної ради).

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява за визначеною формою (завантажити) з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

До заяви додаються:

в разі висунення кандидата на членство в Молодіжній раді інститутом громадянського суспільства (ГО, школа, установа і д.т.):

- прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, рішення про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу Молодіжної ради;

- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, дати та місця народження, посади, місця роботи, навчання, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації.

в разі самовисунення:

- біографічна довідка із зазначенням прізвища, імені, по батькові, дати та місця народження, посади, місця роботи, навчання, контактної інформації;

- бланк підписів не менш, ніж 5 молодих жителів громади (14-35 років) в підтримку кандидата на членство в Молодіжній раді за формою, визначеною ініціативною групою (завантажити).

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора