A A A K K K
для людей із порушенням зору
Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимир-Волинський район

Новини

Дата: від до Скинути

77% нещасних випадків на виробництві стаються в галузі охорони здоров’я

Упродовж 2020 року Фондом соціального страхування України зареєстровано 6 646 нещасних випадків, які визнано пов’язаними з виробництвом. З них 3 054 випадки, або 46% – гостре професійне захворювання медичних і інших працівників на COVID-19. Водночас, за розрахунками фахівців Фонду, за умови завершення розслідувань усіх випадків інфікування, показник виробничих нещасних випадків у галузі охорони здоров’я сягнув би 77% за підсумками минулого року.

16:54 02.03.2021

СТВОРЕНО КООРДИНАЦІЙНУ РАДУ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ПРИ ГОЛОВІ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

26 лютого 2021 року відбулися збори керівників місцевого самоврядування Волині, на яких було створено Координаційну раду при голові обласної ради з метою вироблення узгоджених пропозицій з питань розвитку місцевого самоврядування та координації дій обласної, районних рад, міських, селищних і сільських територіальних громад по забезпеченню соціально-економічного та культурного розвитку громад області.

16:30 02.03.2021

150-а річниця з дня народження Лесі Українки: урочистості у Луцьку

25 лютого 2021 року у Волинському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Т.Г. Шевченка відбулося мистецьке театралізоване дійство "Під Лесиним небом", приурочене 150-річчю з дня народження знаменитої поетеси, драматурга, перекладача та громадської діячки Лесі Українки, яка входить до переліку найвідоміших жінок давньої та сучасної України. В цьому заході взяли участь та  гідно представили Іваничівську селищну територіальну громаду народний аматорський фольклорний колектив «Горлиця» та народний аматорський ансамбль народної музики «Бужани».

11:20 26.02.2021

Здійснено виїзд у сім'ї, що перебувають у складних життєвих обставинах

Основним пріоритетним напрямом діяльності гуманітарного відділу є  робота із сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах. 24 лютого головними спеціалістами гуманітарного відділу Марією Маковcькою та Оксаною Приступою спільно  з  поліцейським офіцером громади Володимиром Семенюком були здійсненні виїзди у сім’ї, що опинилися в складних життєвих обставинах та проживають у Соснинському старостинському окрузі. Під час візитів було обстежено  соціально-побутові умови проживання трьох сімей в яких виховується 12 дітей.

09:04 25.02.2021

Стихії протистояли всі разом

Нещодавні погодні умови, спричинені проходженням територією регіону активного циклону, у вигляді  сильних снігопадів, заметілі та, як наслідок, виникнення значних снігових заметів, значно ускладнили рух транспортних засобів дорогами та вулицями громади. За кілька днів вирування стихії випала майже двомісячна норма опадів у вигляді снігу.

19:35 19.02.2021

Іваничівська громада вшанувала Героїв Небесної Сотні

Сьогодні, напередодні  Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні, в смт Іваничі духовенство, учасники Революції Гідності, ветерани, учасники АТО/ООС, волонтери, представники влади, громадськості, установ та організацій селища помолилися, вшанували світлу пам’ять тих, хто в боротьбі за волю і кращу долю України не дожив до сьогоднішнього дня, назавжди залишившись Героєм Небесного легіону.

17:11 19.02.2021

Відбулось позачергове засідання виконкому

  Сильні снігові замети та значні снігопади ускладнили рух автотранспорту на автошляхах населених пунктів громади. У зв’язку з значним погіршенням погодних умов та терміновою необхідністю виділення коштів з резервного фонду на фінансування робіт по розчищенню від снігових заметів доріг та вулиць  16 лютого  2021 року проведене позачергове засідання виконавчого комітету Іваничівської селищної ради.  

17:20 18.02.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора