09:01 10.06.2021
Новини
Ми, дорослі, хочемо бачити кожну дитину щасливою, люблячою своїми батьками, впевненою в собі. Саме тому, з метою соціального і правового захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, 09 червня 2021 року начальником служби у справах дітей Жанною Гринюк спільно з представниками органів Національної поліції Володимиром Семенюком та Іванною Атлас, проведено профілактичні заходи на території селища Іваничі, сіл Древині, Мишів, Менчичі, Соснина.
9 червня відбулась робоча нарада селищного голови Лідії Томашевської по питаннях підготовки проектної заявки в рамках німецько- українського проекту «Пакет солідарності громад для подолання пандемії коронавірусу», участь у якій взяли заступник селищного голови з гуманітарних питань Оксана Рубан, начальник відділу соціально-економічного розвитку та інфраструктури Наталія Мазурок, начальник відділу фінансів Тетяна Бартновська, медичний директор КНП «Іваничівська багатопрофільна лікарня» Руслан Шевчук, лікар УЗД Віталій Гуменюк та депутат Володимир-Волинської районної ради Інна Хільковець.
08:39 10.06.2021
Інформація щодо COVID-19 станом на 09 червня 2021 року
10:34 09.06.2021
Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини
Сьогодні, 08 червня 2021 року, заступник селищного голови з гуманітарних питань Оксана Рубан провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, на порядок денний якого винесено два питання:17:10 08.06.2021
8 червня 2021 року на стадіоні «Колос» відбулися спортивні змагання в рамках всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Рух - це здорово!», в якому взяли участь близько 100 учнів Іваничівського ліцею №1, Іваничівського ліцею №2 імені Юрія Лелюкова, Мишівського ліцею та Соснинського ліцею імені Сергія Байдовського.
16:54 08.06.2021
Відбулось засідання чергової 6 сесії Іваничівської селищної ради
Відбулось засідання чергової 6 сесії Іваничівської селищної ради. На сесії були присутні депутати та працівники Іваничівської селищної ради, керівники комунальних установ селищної ради та запрошені.22:21 04.06.2021
Вітання селищного голови Лідії Томашевської з Днем журналіcта
16:09 04.06.2021
Привітали місцевих журналістів
Друковані засоби масової інформації мають велику цінність для кожної людини, яка хоче жити своїм розумом, самостійно приймати рішення і нести за них відповідальність.15:44 04.06.2021