Кобзареве слово – у серцях українців

Сьогодні, 9 березня, виповнюється 212 років від дня народження Тараса Шевченка, українського генія слова і думки, борця за національну гідність та свободу.
На центральній площі селища Іваничі, біля пам'ятника Тарасу Шевченку, відбулася мистецька година «Кобзареве слово – у серцях українців» за участю представників місцевої влади, духовенства, працівників закладів та установ, небайдужих жителів селища.
Великою і святою була любов Шевченка до України. Його непохитні віра й надія в її духовне, національне й соціальне відродження були такі сильні й глибокі, що їх не зламали а ні терор, а ні заслання та поневіряння.
Тарасове слово, виспіване із пісні народу та зроджене з любові та надії, водночас є незламним, мужнім та суворим. Великий Кобзар і сьогодні незримо присутній у нашому житті, звертається до нас усіх зі своїми безсмертними рядками поезій.
Проникливо та щиро читали вірші поета Світлана Макарова, Мілана Кононова, Стефанія Громада та Вікторія Чернета.
Дух свободи, людської гідності – найвеличніших вселюдських понять – через віки випробувань, пережитих Кобзарем, приходять до українців і додають їм упевненості у власному самоствердженні. У словах Тараса Шевченка ми знаходимо духовні орієнтири, які залишаються незмінними крізь століття.
Разом зі священником присутні прочитали спільну молитву і поклали квіти до підніжжя пам'ятника Тарасу Шевченку.