Привітання Іваничівського селищного голови Лідії Томашевської з Днем Конституції України!

Шановні жителі Іваничівської громади!
Щиро вітаю вас з національним святом – Днем Конституції України!
Це свято Основного Закону країни, в якому окреслені ключові права та свободи українських громадян, територіальний устрій держави, засади місцевого самоврядування та принципи демократичного розвитку України. Конституцією утверджені головні цінності нашого народу – людина, її життя, здоров’я, честь, гідність, недоторканність та безпека.
Даючи відсіч агресору, ми продовжуємо рішуче відстоювати наші цінності, наше право на життя і свободу, усі ті фундаментальні принципи, які закріплює Конституція.
Щодня кожен із нас боронить Україну на своєму фронті. Україна розпочинається з кожного з нас. І ми мусимо зробити все від нас залежне, щоб наступні покоління українців пишалися тим, що живуть на рідній землі!
У цей день щиросердно бажаю добра і миру, міцного здоров’я й родинного затишку, стійкості та витримки – усім українцям і особливо нашим бійцям, які зі зброєю в руках зараз боронять кордони нашої країни, захищають нас та наші родини, майбутнє рідної України.
Вірю, у найшвидшу Перемогу України, українського народу та її Збройних Сил!
Вдячність всім, хто захищає державу!
Слава Україні!




