Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимирcький район

Фахівці Іваничівської селищної ради взяли участь у тренінгу «Рекрутинг кандидатів у сімейні форми виховання. Ефективна комунікація»

Дата: 09.05.2025 09:42
Кількість переглядів: 69

Фото без опису

      Як будувати спілкування, щоб досягати конкретних цілей? Чому певні стратегії працюють на результат? Як користуватись сторітелінгом? Відповіді на ці питання шукали учасниці тренінгу «Рекрутинг кандидатів у сімейні форми виховання. Ефективна комунікація», який відбувся 8 травня у місті Луцьк.

      Делегованими учасниками у навчанні від Іваничівської селищної ради були: Жанна Гринюк – начальник служби у справах дітей, Алла Іванчук –керівник Центру надання соціальних послуг, Анна Спиридон – фахівець соціальної роботи Центру надання соціальних послуг

      Невід’ємна складова сучасного світу – спілкування, адже вміло побудований діалог допомагає виконати поставлені цілі. Як тонкощі спілкування допомагають дітям знайти сім’ї, що таке продуктивний діалог, як побудувати м’які контакти з потенційними батьками та до чого тут психологія – аналізували представниці соціальних служб та служб у справах дітей з волинських громад. Під час сесій та інтерактивів учасниці навчання вчились користуватись простою і зрозумілою мовою, пробували презентувати потрібну інформацію у визначених обсягах, використовували емпатійний підхід та багато інших технік, які допоможуть збудувати ефективну комунікацію у роботі з майбутніми батьками.

      Важлива частина тренінгу – розмова про емоційне вигорання, адже воно призводить до проблем у колективі. Як розпізнати його ознаки у себе та у колег, які причини спричиняють до вигорання та які наслідки воно несе – важливі знання, які особливо потрібні в умовах війни та під час постійного спілкування з людьми. Не менш затребувана інформація – про гендерно зумовлене насильство, його ознаки та вплив на дітей у сім’ях.
Робота в парах та активності сприяли кращому засвоєнню інформації та допомогли налагодити контакт у групі. А прості завдання на концентрацію уваги додали позитиву і веселощів.

        Нові знання, спілкування в колі однодумців та володіння техніками ефективної комунікації стануть додатковим стимулом у повсякденній роботі спеціалістів.

Проєкт «Підтримка реформи Кращого догляду у Волинській області шляхом посилення соціальних послуг та системи догляду за дітьми» впроваджується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та Консорціумом партнерських організацій за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Швеції. В Консорціум входять: ГС «Українська мережа за права дитини», МБО «БФ «СОС Дитячі Містечка» Україна», МБФ «Українська фундація громадського здоров’я».



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора