Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимирcький район

Привітання Іваничівського селищного голови Лідії Томашевської з Днем Конституції України!

Дата: 28.06.2024 08:37
Кількість переглядів: 143

Фото без опису

Шановні жителі Іваничівської громади!

Щиро вітаю Вас із державним святом – Днем Конституції України! Прийняття 28 років тому Основного закону навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі.

Чи могли уявити творці цього документу, що через багато років ми власною кров’ю, життями будемо відстоювати права, прописані у ньому, боротися за вільне і щасливе майбутнє своїх дітей?

   День Конституції сьогодні особливо важливий для нас, у часи, коли Україна бореться за свою державність у кривавій війні з російським агресором. Але я  впевнена - ми обов’язково вистоїмо, переможемо, повернемо все своє та продовжимо будувати нову європейську, демократичну країну, в якій громадяни поважають та цінують закони, пам’ятають про свої права та при цьому не  забувають про обов’язки. І саме нам потрібно не схибити та не зійти з вірного шляху – і в цьому нам допоможе віра, впевненість, патріотизм та любов до неньки України! Жодні російські ракети, жодні удари не здатні зламати дух українців!

   Від усього серця бажаю вам, шановні жителі Іваничівської громади, міцного здоров’я, мирного неба, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності.

   Щиро зичу, щоб демократичні засади, які закріплені в Конституції, були реаліями нашого сьогодення, мир  і злагода сприяли подальшій розбудові правової держави. Це – наша національна мета, і маємо працювати над її реалізацію щоденно.

Слава всім, хто захищає державу!

Слава Україні!

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора