Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимирcький район

Гордість Іваничівської громади

Дата: 07.06.2024 15:58
Кількість переглядів: 1706

Фото без опису

Переповнений актовий зал ліцею №1 смт Іваничі ледь вмістив учасників свята «Гордість Іваничівської громади - 2024», яке відбулося 07 червня 2024 року. Це свято – підсумок роботи колективів закладів освіти, культури та спорту громади з обдарованими дітьми.

На святі були присутні заступник селищного голови з гуманітарних питань Оксана Рубан, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Алла Наумук, голова первинної профспілкової організації працівників освіти та науки Іваничівської селищної ради Валентина Воробій.

Розпочали захід із хвилини мовчання за загиблими та слів подяки воїнам Збройних Сил України за можливість жити, навчатися, розвиватися, перемагати, творити.

          Усі діти отримали листи вдячності селищного голови, грамоти відділу освіти, культури, молоді та спорту та одноразові стипендії Іваничівської селищної ради.

       Серед нагороджених: учні закладів загальної середньої освіти, Іваничівської  дитячої музичної школи, Іваничівської дитячо-юнацької спортивної школи та вихованці гуртків Центру культури та дозвілля.

     Оксана Рубан привітала учасників свята подякувала за здобутки юним жителям громади, які прославляють її своїми досягненнями та  вручила учням закладів загальної середньої освіти, вихованцям музичної та спортивної шкіл Листи вдячності за підписом селищного голови.

          Серед нагороджених:

   Бартновський Максим, учень 9 класу ліцею №1, призер ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики (ІІ місце), основ правознавства (ІІ місце);

      Гуліта Уляна, учениця 9 класу ліцею №2 імені Юрія Лелюкова  смт Іваничі, переможниця (І місце) ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії, з фізики (ІІ місце) та з історії (ІІІ місце);

        Данилюк Роман, учень 10 класу ліцею №1 смт Іваничі, призер ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії ( ІІІ місце);

      Данилюк Максим, учень 7 класу ліцею №1 смт Іваничі, призер ІІІ етапу Всеукраїнської  учнівської олімпіади з математики (ІІ місце);

     Ковальський Артем, учень 8 класу ліцею №1 смт Іваничі, призер ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії (ІІІ місце) та біології (ІІІ місце);

        Лихваренко Іван, учень 11 класу ліцею №1 смт Іваничі, призер ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики (ІІІ місце), член команди юних фізиків на обласному турнірі (ІІ місце);

        Матвійчук Богдан, учень 11 класу ліцею №1 смт Іваничі, призер ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (ІІІ місце);

       Никитюк Андрій, учень 10 класу ліцею №1 смт Іваничі, призер ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з основ правознавства (ІІ місце);

        Нінічук Софія, учениця 5 класу ліцею №1 смт Іваничі, ІІ місце в обласному етапі ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді ім. Т. Шевченка;

          Хижняк Станіслав, учень 9 класу ліцею №1 смт Іваничі, призер ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики (ІІ місце), географія  (ІІІ місце), інформатика (ІІІ місце), член команди юних фізиків на обласному турнірі (ІІ місце);

      Біро Самуїл, учень Іваничівської дитячої музичної школи, призер обласного дистанційного конкурсу фортепіанного мистецтва «Золота нотка» серед учнів мистецьких шкіл Волині;

       Кравець Марина, учасниця гуртка художнього читання, призерка обласного конкурсу читців «Мій любий краю», присвяченого 153 річниці від дня народження Лесі Українки (ІІ місце);      

  Крась Соломія, учениця Іваничівської дитячої музичної школи, призер обласного дистанційного конкурсу солістів-вокалістів серед учнів мистецьких шкіл Волині;

    Музика Марія, учениця Іваничівської дитячої музичної школи призер обласного дистанційного конкурсу солістів-вокалістів серед учнів мистецьких шкіл Волині;

         Рокицька Софія, учениця ліцею №2 імені Юрія Лелюкова смт Іваничі, переможниця у жанрі «популярна музика» обласного відбіркового конкурсу ХVІІ всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута»;     

          Бойко Софія, учениці 5 класу ліцею с. Мишів, чемпіонка обласних ігор «Повір у себе»;

        Бучак Вероніка, вихованка Іваничівської дитячо-юнацької спортивної школи, срібна призерка чемпіонату України, чотириразова чемпіонка області з вільної боротьби;

     Вакулюк Дарина, вихованка Іваничівської дитячо-юнацької спортивної школи, чемпіонка та дворазова призерка області з вільної боротьби;

      Гринь Анна, вихованка Іваничівської дитячо-юнацької спортивної школи, чотириразова чемпіонка області з вільної боротьби;

     Диконюк Світлана, вихованка Іваничівської дитячо-юнацької спортивної школи, чемпіонка області з вільної боротьби та призерка чемпіонату області з вільної боротьби;

       Кузьмук Самір, вихованець Іваничівської дитячо-юнацької спортивної школи, чемпіон та призер області з вільної боротьби;

   Красюн Ілля, вихованець Іваничівської дитячо-юнацької спортивної школи, дворазовий  призер області з вільної боротьби;

  Матвійчук Мар’яна, вихованка Іваничівської дитячо-юнацької спортивної школи, дворазова призерка області з вільної боротьби;

      Мельничук Олександр, вихованець Іваничівської дитячо-юнацької спортивної школи, дворазовий призер (3 місце) області з вільної боротьби;

    Назарук Данило, вихованець Іваничівської дитячо-юнацької спортивної школи, призеру області з вільної боротьби;

    Новосад Максим, вихованець Іваничівської дитячо-юнацької спортивної школи, призер чемпіонатів області з вільної боротьби (2,3 місце);

     Присньоха Ірина, вихованка Іваничівської дитячо-юнацької спортивної школи, триразова чемпіонка області з вільної боротьби;

   Рубан Владислав, вихованець Іваничівської дитячо-юнацької спортивної школи, чемпіон області з вільної боротьби;

Студинський Назар, учень ліцею №1 смт Іваничі, призер обласних ігор «Повір у себе»;

Трачук  Михайло, вихованець Іваничівської дитячо-юнацької спортивної школи, призер області з вільної боротьби;

Шептор Валерія, вихованка Іваничівської дитячо-юнацької спортивної школи, чемпіонка області з вільної боротьби.

       Алла Наумук у своєму виступі зазначила, що незважаючи ні на які негаразди - життя продовжується і наші талановиті, обдаровані діти реалізовують себе на міжнародних, всеукраїнських та обласних змаганнях, конкурсах, турнірах, радуючи своїх батьків, педагогів та громаду.

     Алла Володимирівна нагородила грамотами відділу освіти, культури, молоді та спорту:

   Бойко Світлану, ученицю ліцею с. Мишів, призера (ІІІ місце) обласної онлайн вікторини «Відун»;

Гончар Яну, ученицю 11 класу ліцею №1 смт Іваничі, члена команди «Екопульс» за зайняте ІІІ місце у обласному етапі конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім»;

Когут Марічку, ученицю 11 класу ліцею №1 смт Іваничі, члена команд юних фізиків (ІІ) та математиків  (ІІІ місце) на обласних предметних турнірах, члена команди «Екопульс» за зайняте ІІІ місце у обласному етапі конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім»;

Кукушкину Уляну, ученицю ліцею с. Мишів, переможницю обласної онлайн гри «Криївка»;

Киричука Юрія, учня ліцею с. Мишів, призера (ІІІ місце) обласної он-лайн вікторини «Відун»;

Макарову Ірину, ученицю 11 класу ліцею №1 смт Іваничі, члена команди «Екопульс» за зайняте ІІІ місце у обласному етапі конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім»;     

Приступу Дениса, учня 10 класу ліцею №1 смт Іваничі, члена команд юних математиків (ІІІ місце), юних фізиків(ІІ місце) на обласних предметних турнірах;

Савицького Сергія, учня 11 класу ліцею №1 смт Іваничі, члена команди юних фізиків на обласному турнірі (ІІ місце) та юних математиків (ІІІ місце);

          Стоцьку Софію, ученицю 11 класу ліцею №1 смт Іваничі, члена команди «Екопульс» за зайняте ІІІ місце у обласному етапі конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім»;     

     Шевчук Ангеліну, ученицю 11 класу ліцею №1 смт Іваничі, члена команди юних математиків на обласному турнірі (ІІІ місце), члена команди «Екопульс» за зайняте ІІІ місце у обласному етапі конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім»;

Шумик Аміну-Марію, ученицю 11 класу ліцею №1 смт Іваничі, члена команди юних математиків на обласному турнірі (ІІІ місце), члена команди «Екопульс» за зайняте ІІІ місце у обласному етапі конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім» та переможницю ІІ Міжнародного конкурсу «Мистецька олімпіада;

Бартновського Максима, учня 9 класу ліцею №1 смт Іваничі, переможця ІІ   Всеукраїнського конкурсу мистецтв «Зимові ігри» 1 премія (дует);

Новосад Вероніку, ученицю 5 класу ліцею №1 смт Іваничі, переможницю Міжнародного двотурового конкурсу мистецтв «Жити. Вірити. Творити» (дистанційна форма);

Сирник Анну, ученицю 5 класу ліцею №1 смт Іваничі, ученицю Іваничівської дитячої музичної школи багаторазову переможницю і призерку Всеукраїнських конкурсів мистецтв ;

Хованець Анастасію, ученицю 11 класу ліцею №1 смт Іваничі, переможницю ІІ Всеукраїнського конкурсу мистецтв «Зимові ігри»;

Адамовича Михайла, учня 11 класу ліцею №1 смт Іваничі, призера (ІІІ місце) обласних онлайн змагань з надання першої домедичної допомоги та за зайняте ІІІ місце в обласних змаганнях з шахів;

Бабак Вікторію, ученицю 9 класу ліцею №1 смт Іваничі, призерку (ІІІ місце) обласних змаганнях з шахів;

Команду ліцею №2 імені Юрія Лелюкова смт Іваничі за зайняте ІІІ місце на обласних змаганнях «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» зі спортивного орієнтування у складі: Дячук Софії, Кіналєвського Дмитра; Кельба Михайла, Кондрикіна Нікіти, Куль Ілони, Куль Мар’яни, Мартинюк Мілени, Матвійчука Максима, Никонюка Олександра, Томашук Софії, Чміля Тимура, Юрко Анни.            Оксана Рубан подякувала усім хто розвиває, плекає та ростить юні обдарування та нагородила подяками селищного голови вчителів, тренерів, керівників гуртків:

Бонюк Аделіну Олександрівну, вчителя музики ліцею №1 смт Іваничі;

Данилюка Ігоря Володимировича, вчителя інформатики ліцею №1 смт Іваничі;

Кисель Аллу Анатолівну, вчителя української мови та літератури ліцею №1 смт Іваничі;

Лободу Олександру Тарасівну, вчителя музики  ліцею №2 імені Юрія Лелюкова смт Іваничі;

Лойка Сергія Івановича, вчителя математики ліцею №1 смт Іваничі;

          Лойко Ларису Адамівну, вчителя географії ліцею №1смт Іваничі;

Маймуру Марію Степанівну, вчителя історії  та правознавства ліцею №1 смт Іваничі;

          Москаленко Інну Стефанівну, викладача Іваничівської дитячої музичної школи;

Наумук Аллу Володимирівну, керівника гуртка Центру культури та дозвілля;

Новосад Лілію Ярославівну, вчителя хімії ліцею №1 смт Іваничі;

Новосад Олену Віталіївну, вчителя історії  ліцею №1 смт Іваничі;

       Палія Івана Богдановича, тренера-викладача Іваничівської дитячо-юнацької спортивної школи;

Пархомук Людмилу Миколаївну, вчителя біології ліцею №1 смт Іваничі.

    Полякову Ірину Володимирівну, керівника гуртка Центру культури та дозвілля;

Сидорук Галину Євгеніївну, вчителя біології  ліцею №1 смт Іваничі;

Савієвську Оксану Сергіївну,педагога – організатора ліцею с.Мишів;

      Смаль Нелю Вікторівну, вчителя трудового навчання ліцею №1 смт Іваничі;

        Чонтош Людмилу Євстахіївну, вчителя хімії ліцею №2 імені Юрія Лелюкова смт Іваничі;

Шевчик Марію Семенівну, вчителя математики ліцею №1 смт Іваничі;

Шмигелюк Галину Володимирівну, вчителя фізики ліцею №2 імені Юрія Лелюкова смт Іваничі.

Алла Наумук нагородила педагогів грамотами відділу освіти, культури, молоді та спорту за результативну роботу з обдарованою учнівською молоддю у 2023-2024 навчальному році. Серед нагороджених:

Адамчук Оксана Павлівна, вчитель образотворчого мистецтва ліцею №1 смт Іваничі;

Бойко Інна Ігорівна, вчитель української мови та літератури ліцею №1 смт Іваничі;

Бойко Володимир Юрійович, вчитель історії ліцею с. Мишів;

Бондарук Віталій Валерійович, вчитель початкових класів ліцею імені Сергія Байдовського с. Соснина;

Бучма Олена Петрівна, вчитель музики ліцею №1 смт Іваничі;

Васага Лілія Олександрівна, керівник зразкового аматорського ансамблю танцю «Прибужаночка» Цетру культури та дозвілля;

          Ващук Світлана Павлівна, викладач Іваничівської дитячої музичної школи;

Воробій Валентина Василівна, початкових класів ліцею №1 смт Іваничі;

Галета Людмила Михайлівна, вчитель початкових класів ліцею №1 смт Іваничі;

        Гуда Людмила Анатоліївна, вчитель зарубіжної літератури ліцею с. Мишів;

          Дердюк Віктор Павлович, вчитель історії ліцею с. Мишів

          Драч Світлана Григорівна, заступник директора з виховної роботи ліцею с. Мишів

Завадська Жанна Євстафіївна, вчитель української мови  та літератури ліцею №1 смт Іваничі;

Жигота Валентина Євгенівна, вчитель української мови  та літератури ліцею с. Мишів;

          Жовнірук Ігор Степанович, вчитель фізичного виховання ліцей №1 смт Іваничі;

Кисилюк Володимир Ростиславович,вчитель образотворчого мистецтва ліцею №2імені Юрія Лелюкова та ліцею с. Мишів;

Карпюк Жанна Миколаївна, вчитель початкових класів ліцею імені Сергія Байдовського с. Соснина;

Клявзунік Андрій Іванович, вчитель фізики ліцею №1 смт Іваничі;

   Кондратюк Тетяна Петрівна, тренер Іваничівської дитячо-юнацької спортивної школи;

Куницький Петро Іванович, вчитель трудового навчання ліцею №1 смт Іваничі;

Красюн Наталія Борисівна, вчитель початкових класів ліцею №1 смт Іваничі;

Наквацький Володимир Ігорович, вчитель історії ліцею №2 імені Юрія Лелюкова смт Іваничі;

Новачук Мар’яна Степанівна  - вихователь групи продовженого дня ліцею №2 імені Юрія Лелюкова смт Іваничі;

Осуховська Олена Володимирівна , вчитель початкових класів ліцею №1 смт Іваничі;

Павлович Наталія Петрівна, вчитель математики ліцею №1 смт Іваничі;

Пашко Леся Василівна, вчитель зарубіжної літератури ліцею №1 смт Іваничі;

Петрова Людмила Іванівна, вчитель біології ліцею №2 імені Юрія Лелюкова смт Іваничі;

Раковець Сергій Петрович, вчитель предмету «Захист України» ліцею №1 смт Іваничі;

Сінкевич Олена Степанівна, педагог- організатор ліцею №1 смт Іваничі;

Стаднік Наталія Анатоліївна, вчитель початкових класів ліцею №1 смт Іваничі;

Філіппова Людмила Євгеніївна, вчитель початкових класів Древинівської початкової школи;

Цеголко Наталія Степанівна, вчитель біології ліцею с. Мишів;

Чипинюк Роман Вікторович – вчитель інформатики ліцею №2 імені Юрія Лелюкова смт Іваничі.

          В залі панувала невимушена атмосфера, лунали чудові пісні у виконанні учнів ліцею №1 смт Іваничі.

 

 



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора