Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимирcький район

ВИШИВАНКА- КОД НАЦІЇ

Дата: 16.05.2024 12:52
Кількість переглядів: 246

Фото без опису

Щорічно у травні українці відзначають яскраве та самобутнє свято День вишиванки, присвячене нашому національному одягу. День вишиванки – свято, присвячене збереженню традицій українського національного одягу. Для українців вишиванка – справжня національна святиня, що символізує красу, силу, щасливу долю та родинну пам’ять.

Українська вишиванка з'явилася багато століть тому, а кількість різних візерунків та технік шиття порахувати неможливо. Це свято люблять і діти, і дорослі, із задоволенням вбираючись у яскраві сорочки.

Цьогоріч  День вишиванки пройде за умов повномасштабної війни, що підвищує важливість свята. Ця дата поєднує українців, прославляє нашу культуру, виховує любов до національних символів та руйнує багато міфів російської пропаганди.

Вишиванка поєднує українців з усього світу, зігріває серця та душі теплом! Не забуваймо про своє коріння, пам'ятаймо про те. Національна пам'ять є надзвичайно важливою, і тільки ми з вами можемо її зберегти і передати нащадкам. Нехай ваше життя буде яскравим, як цей чудовий день!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора