Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимирcький район

Вихованки гуртка «Флористика та живопис» - призери обласного конкурсу писанки «Великоднє диво»

Дата: 01.05.2024 10:01
Кількість переглядів: 842

Фото без опису

26 квітня 2024 року в Обласному науково-методичному центрі культури відбувся обласний конкурс писанки «Великоднє диво», в якому брали участь учні мистецьких шкіл, працівники клубних установ області, учасники гуртків декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва, студенти вищих навчальних закладів (мистецької освіти). 

На конкурс  було представлено 335 творчих робіт, з них у номінації «Образотворче мистецтво» – 115, «Писанкарство» – 116 та «Декоративно-прикладне мистецтво» – 104. Згідно рішення журі 176 робіт відзначені Дипломами І, ІІ, ІІІ ступеня. 

За результатами оцінювання робіт учасників, переможцями обласного конкурсу писанки «Великоднє диво» стали Злата Полякова та Аліна Семенюк, вихованки гуртка «Флористика та живопис» Центру культури та дозвілля (керівник Ірина Полякова).

Злата Полякова відзначена Дипломом ІІІ ступеня у номінації «Образотворче мистецтво» у І віковій категорії (6-9 років) за малюнок  «З вірою у Перемогу у Великодній день», а Аліна Семенюк - Дипломом ІІІ ступеня у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» теж у І віковій категорії  за малюнок на склі  «Писанку малюю я».

Вітаємо вихованок гуртка та їх керівника Ірину Полякову з відзнаками.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора