Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимирcький район

На підтримку ЗСУ із бюджету Іваничівської громади виділено більше 2 мільйонів гривень

Дата: 28.03.2024 17:09
Кількість переглядів: 767

Фото без опису

З початку цього року із бюджету громади профінансовано 800 тисяч гривень на підтримку військових частин ЗСУ за їхніми зверненнями.

За пропозицією селищної ради в проєкті рішення «Про внесення змін до рішення селищної ради від 22 грудня 2023 року № 36/9 «Про бюджет Іваничівської селищної територіальної громади на 2024 рік» було передбачено кошти в сумі 1 мільйон 400 гривень для підтримки ЗСУ.

Саме за рішенням постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку проводився розподіл цих коштів між військовими частинами, від яких надійшли звернення.

В ході комісії депутати розглянули листи Волинської обласної військової адміністрації про виділення коштів на будівництво військових інженерно-технічних і фортифікаційних споруд і Володимирської районної військової адміністрації про виділення коштів для однієї з військових частин. Членами постійної депутатської комісії було відмовлено у виділенні коштів на вказані цілі.

Пропозиції комісії щодо виділення коштів військовим частинам підтримані сьогодні депутатами на черговій сесії селищної ради.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора