Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимирcький район

Міжнародне агентство професійних кваліфікацій (МАПК) запрошує до співпраці в рамках проєкту з навчання за короткотривалою програмою «Соціально-психологічний супровід ветеранів війни та демобілізованих громадян».

Дата: 14.03.2024 08:25
Кількість переглядів: 328

Фото без опису

До навчання запрошуються ветерани війни, члени їхніх сімей, які мають намір сприяти всебічній допомозі ветеранам війни та демобілізованим особам, підвищенню своєї кваліфікації та можливому працевлаштуванню у сфері соціальної роботи. Курс передбачає надання компетентностей з таких питань: нормативно-правові основи роботи помічника-консультанта ветеранів війни; представництво інтересів ветерана та його сім’ї; консультування щодо отримання медичної допомоги й реабілітування, соціальної адаптації, професійного відновлення та працевлаштування; базові принципи надання першої психологічної допомоги; удосконалення можливостей територіальної громади в задоволення потреб ветеранів тощо.

Навчальний план курсів становить 24 години, розрахований на 2 тижні за графіком з урахуванням часових можливостей працюючих осіб. Слухачі, які пройдуть навчання й процедуру оцінювання набутих компетентностей, отримають сертифікат про успішне проходження курсів.

Навчання першої групи слухачів передбачається з 18 березня 2024 року.

Для участі у програмі необхідно заповнити анкету, що додається, та надіслати її на електронну адресу office.pqa@ukr.net. Додатково доєднати до листа сканкопію посвідчення УБД, особи з інвалідністю внаслідок війни або посвідчення УБД – члена родини претендента на навчання.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора