Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимирcький район

13 лютого о 10.00 год відбудеться позачергова 39-та сесія Іваничівської селищної ради

Дата: 09.02.2024 15:51
Кількість переглядів: 408

Фото без опису

 13 лютого о 10.00 год в залі засідань селищної ради відбудеться позачергова 39-та сесія Іваничівської селищної ради з наступним порядком денним:

 

 1. Про внесення змін до Програми підтримки жителів Іваничівської селищної територіальної громади, яких мобілізовано до лав Збройних Сил України для захисту України  від збройної агресії  російської федерації на 2024-2025 роки.
 2. Про внесення змін у Порядок використання коштів, виділених для реалізації Програми підтримки жителів Іваничівської селищної територіальної громади, яких мобілізовано до лав Збройних Сил України для захисту України  від збройної агресії російської федерації на 2024-2025 роки та затвердження його у новій редакції.
 3. Про результати  виконання  Програми забезпечення особистої безпеки громадян, підтримання публічного порядку  та публічної безпеки, в т.ч. безпеки дорожнього руху на території Іваничівської  ОТГ, а також протидії злочинності на 2019-2023 роки.
 4. Про затвердження Програми забезпечення охорони публічної безпеки та профілактики правопорушень на території Іваничівської селищної територіальної громади на 2024-2026 роки».
 5. Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Іваничівський центр первинної медико-санітарної допомоги» в новій редакції.
 6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок комунальної власності площею 37,8926 га розташованої за межами населених пунктів Іваничівської селищної ради
 7. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки та припинення права користування (оренди) ДП «АФ Луга-Нова» ПП «Універсам»
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок комунальної власності площею 0,86 га в межах селища Іваничі по вул. Незалежності.
 9. Про надання дозволу на внесення змін до проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки, яка перебуває в довгостроковій оренді на території Іваничівської селищної ради.
 10. Про затвердження детального плану території земельних ділянок, розташованих на території Іваничівської селищної ради для будівництва та обслуговування вітроелектростанцій і суміжних об’єктів електроенергетичної інфраструктури та звіту про стратегічну екологічну оцінку.
 11. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності в натурі (на місцевості) за кадастровим номером 0721183400:02:000:0262.
 12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину Левчуку Леоніду Івановичу.
 13. Різне.

З проектами рішень Іваничівської селищної ради можна ознайомитись за посиланням   https://ivaselrada.gov.ua/docs/


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора