Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимирcький район

07 лютого 2024 року відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Іваничівської селищної ради

Дата: 06.02.2024 16:53
Кількість переглядів: 379

Фото без опису

07 лютого 2024 року о 14.00 год.  відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Іваничівської селищної ради восьмого скликання з наступним порядком денним:

 

         1) Про внесення пропозиції військовому командуванню військової частини щодо нагородження орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно військовослужбовця Павлишина Івана Сергійовича.

2) Про стан роботи зі зверненнями громадян у Іваничівській селищній раді у 2023 році.

          3) Про стан виконавської дисципліни по роботі з документами  у 2023 році в  Іваничівській селищній раді.

4) Про затвердження висновку органу опіки і піклування  про доцільність призначення опікуна.

5) Про схвалення проєкту Програми підтримки жителів Іваничівської селищної територіальної громади, яких мобілізовано до лав Збройних Сил України для захисту України  від збройної агресії російської федерації на 2024-2025 роки зі змінами.

6) Про перелік адміністративних послуг, що надаються Центром надання адміністративних послуг Іваничівської селищної ради у новій редакції.

         7) Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

         8) Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

         9) Про розгляд звернення щодо прийняття та обслуговування у відділення соціальної допомоги вдома Центру надання соціальних послуг Іваничівської селищної ради.

10) Про розгляд звернення щодо прийняття та обслуговування у відділення соціальної допомоги вдома Центру надання соціальних послуг Іваничівської селищної ради.

11) Про розгляд звернення щодо прийняття та обслуговування у відділення соціальної допомоги вдома Центру надання соціальних послуг Іваничівської селищної ради.

12) Про затвердження видів суспільно корисних  та громадських робіт  та переліку об’єктів для відпрацювання порушниками, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських та суспільно корисних робіт на території Іваничівської селищної територіальної громади  у 2024 році.

13) Про виключення об'єкта з погосподарського обліку. 

14) Про виключення об'єкта з погосподарського обліку. 

15) Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна.

16) Різне.

З проектом рішення виконавчого комітету Іваничівської селищної ради можна ознайомитись за посиланням   https://ivaselrada.gov.ua/docs


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора