Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимирcький район

Повідомлення про оприлюднення Проекту Детального плану території земельних ділянок, розташованих на території Іваничівської селищної ради для будівництва та обслуговування вітроелектростанцій

Дата: 28.12.2023 16:25
Кількість переглядів: 845

Фото без опису

Повідомлення про оприлюднення Проекту Детального плану території земельних ділянок, розташованих на території Іваничівської селищної ради Володимирського району Волинської області для будівництва та обслуговування вітроелектростанцій і суміжних об’єктів електроенергетичної інфраструктури (ДПТ) та звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

 

  1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту

Проект Детального плану території земельних ділянок, розташованих на території Іваничівської селищної ради Володимирського району Волинської області для будівництва та обслуговування вітроелектростанцій і суміжних об’єктів електроенергетичної інфраструктури.

Детальний план території  земельних ділянок, розташованих на території Іваничівської селищної ради Володимирського району Волинської області розроблений з метою будівництва та обслуговування вітроелектростанцій і суміжних об’єктів електроенергетичної інфраструктури.

  1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування

Іваничівська селищна рада Володимирського району Волинської області (45300, Волинська обл., Володимирський р-н, смт Іваничі, вул. Грушевського, буд. 13).

3) Процедура громадського обговорення та строки подання пропозицій та зауважень у процесі здійснення СЕО здійснюється відповідно до ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку», а саме:

    а) дата початку проведення громадського обговорення та строки обговорення:

    30 днів з дня оприлюднення повідомлення з 28.12.2023 року до 27.01.2024 року.

  б) способи участі громадськості:

надання пропозицій і зауважень до закінчення терміну громадського обговорення на поштову адресу: Іваничівська селищна рада Володимирського району Волинської області (45300, Волинська обл., Володимирський р-н, смт Іваничі, вул. Грушевського, буд. 13).

  в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

19.01.2024 року о 14:00 год. в приміщенні Іваничівської селищної ради Володимирського району Волинської області (45300, Волинська обл., Володимирський р-н, смт Іваничі, вул. Грушевського, буд. 13).

г) Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Іваничівська селищна рада Володимирського району Волинської області (45300, Волинська обл., Володимирський р-н, смт Іваничі, вул. Грушевського, буд. 13).

Адреса сайту: https://ivaselrada.gov.ua/

ґ) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій

Іваничівська селищна рада Володимирського району Волинської області (45300, Волинська обл., Володимирський р-н, смт Іваничі, вул. Грушевського, буд. 13), ел. адреса: ivaselrada@ukr.net. Строки подання зауважень та пропозицій – з 28.12.2023 року до 27.01.2024 року.

д) Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Іваничівська селищна рада Володимирського району Волинської області (45300, Волинська обл., Володимирський р-н, смт Іваничі, вул. Грушевського, буд. 13).

  1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування

Не передбачена.

Переглянути документацію

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора