Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимирcький район

Привітання Іваничівського селищного голови Лідії Томашевської з Днем місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2023 09:09
Кількість переглядів: 539

Фото без опису

Шановні депутати, члени виконавчого комітету,

працівники та ветерани органів місцевого самоврядування!

 

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем місцевого самоврядування.

Це непроста і відповідальна робота – щоденно залишатися на прямому зв’язку з громадянами, відповідати на щоденні виклики, приймати важливі рішення.

Особливо зараз, в умовах війни, коли маємо працювати в рази більше. Коли перед нами постійно постають нові складні завдання. Маємо почути кожного ветерана, підтримати кожну сім’ю захисника, допомогти пережити трагедію втрати. Разом із тим, вдосконалюємо свою роботу, покращуємо процес надання допомоги людям, набуваємо нового досвіду.

Висловлюю вдячність депутатам селищної ради, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі. Найважливіше сьогодні кожному з нас пам’ятати, що тільки разом ми переможемо ворога! Тільки працюючи, кожен із нас може наблизити день нашої Перемоги!

Хочу побажати всім Вам доброго здоров’я, незламної волі, твердості духу, надійного родинного тилу та тепла рідної домівки, душевного спокою та успіху, миру, міцного здоров'я, нових здобутків у роботі та здійснення усіх життєвих мрій і сподівань. Нехай цей день додасть усім нам натхнення й наполегливості у спільній справі - подальшого розвитку Іваничівської громади.

ПАМЯТАЙТЕ, РАЗОМ МИ СИЛА! І ТІЛЬКИ РАЗОМ МИ ПЕРЕМОЖЕМО!

 

З повагою Іваничівський селищний голова    Лідія Томашевська

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора