Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимирcький район

Два пожежних автомобілі вже прямують в Іваничівську громаду

Дата: 27.11.2023 10:34
Кількість переглядів: 1595

Фото без опису

26 листопада у німецькому місті Ерцгаузен відбулася передача двох пожежних автомобілів для Іваничівської громади від німецьких міст Пфунгштадт та Вайтерштадт.

Це відбулося під час он-лайн зустрічі селищного голови Лідії Томашевської, заступника селищного голови з гуманітарних питань Оксани Рубан та начальника 18 державної пожежно-рятувальної частини 3 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Волинській області Олександра Хом’яка спільно з мерами та представниками пожежних частин німецьких міст. Попередньо наші пожежники дісталися до міста Ерцгаузен для отримання цих автомобілів. 

На зустрічі мер міста Ерцгаузен Клаудія Ланге подякувала за добру ініціативу міст Пфунгштадт та Вайтерштадт у підтримці Іваничівської громади. В свою чергу Лідія Томашевська висловила слова вдячності мерам міст Пфунгштадт та Вайтерштадт, а також наголосила на важливості в теперішніх умовах даного транспорту, адже територія обслуговування місцевої пожежної частини покриває не тільки Іваничівську громаду, а й сусідні громади теж, та за необхідності територію всього Володимирського району.

Мери міста Пфунгштадт Патрік Кох та міста Вайтерштадт Ральф Мюллєр вручили ключі та документи на пожежні автомобілі, а керівники німецьких пожежних частин побажали, щоб даний транспорт якісно забезпечував виконання поставлених завдань.

В знак вдячності та поваги іваничівські пожежники передали для мерів міст та керівників пожежних частин подяки від Іваничівського селищного голови, начальника Головного управління ДСНС України у Волинській області та начальника Третього державного пожежно-рятувального загону.

 

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора