Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимирcький район

Німецькі міста передадуть в Іваничі два пожежних автомобілі

Дата: 21.11.2023 17:04
Кількість переглядів: 900

Фото без опису

Два пожежні автомобілі для Іваничівської громади відправлять німецькі громади міст Пфунгштадт та Вайтерштадт найближчим часом, повідомила селищний голова Лідія Томашевська, повернувшись з німецького міста Лейпциг.

Отримали гарні новини під час зустрічі в Німеччині з нашими партнерами з міста Ерцгаузен, де відповідальний за міжмуніципальне партнерство Хубертус Рідл повідомив, що вже 24 листопада четверо наших пожежників зможуть дістатися літаком до міста Франкфурт, а далі у місто Ерцгаузен для отримання двох пожежних автомобілів.

В межах реалізації спільного Проекту за підтримки німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ), що фінансується Федеральним урядом Німеччини, Іваничівська громада отримає ще один автомобіль для комунальної служби, про що теж було домовлено під час зустрічі з німецькими партнерами в місті Лейпциг.

Попередньо Іваничі вже отримали в межах даного проєкту для Виробничого управління житлово-комунального господарства два транспортні засоби, а саме автомобіль Ford Transit та екскаватор-навантажувач JCB .

Селищний голова Лідія Томашевська підчас зустрічі у місті Лейпциг подякувала за значну підтримку муніципалітету міста Ерцгаузен в особі мера Клаудії Ланге та відповідального за міжнародну співпрацю Хубертусу Рідлу.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора