Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимирcький район

Міжнародний день людей похилого віку

Дата: 29.09.2023 15:46
Кількість переглядів: 357

Фото без опису

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це також і День ветерана.

Цей день – не тільки можливість нагадати всім про людський обов`язок бути турботливими та милосердними до шановної частини суспільства. Він дозволяє висловити глибоку пошану до людей, які закладали основу незалежної держави, є носіями кращих трудових традицій і духовних багатств.

Святкування Дня людей похилого віку - гарна можливість ще раз висловити всенародну повагу ветеранам війни та праці, за чиїми плечима нелегкий життєвий шлях. У цьому напрямку робиться все можливе, щоб люди поважного віку почували себе соціально захищеними.

Щоб не залишити на одинці одиноких непрацездатних громадян, які обслуговуються у відділенні Центру надання соціальних послуг «Догляд вдома» Іваничівська селищна рада виділила з місцевого бюджету кошти на закупівлю 44 продуктових наборів.

Працівники та соціальні робітники Центру соціальних послуг Іваничівської селищної ради відвідали та вручили подарунки, побажали мирного неба, міцного  здоров’я  та довголіття.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора