Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимирcький район

Запропонований секретарем ради Володимиром Сарабуною проєкт Програми регулювання чисельності безпритульних тварин схвалено виконкомом!

Дата: 28.09.2023 17:30
Кількість переглядів: 693

Фото без опису

На черговому засіданні виконавчого комітету Іваничівської селищної ради секретар селищної ради Володимир Сарабуна запропонував включити в порядок денний проєкт Програми регулювання чисельності безпритульних тварин на території Іваничівської селищної ради на 2023-2025 роки.

Загальний обсяг фінансування заходів у проекті Програми – 180 тис. грн. на 3 роки, в тому числі на 2023 рік ця сума може скласти 60 тис. грн. у разі прийняття Програми.

Станом на сьогодні жителів Іваничівської громади хвилює питання неконтрольованого збільшення кількості безпритульних тварин.

На державному рівні прийнято нормативно-правові акти, які стосуються проблеми безпритульності тварин, реалізація яких відбувається шляхом прийняття відповідних рішень органами місцевого самоврядування.

Згідно із схваленим проєктом Програми, Виробниче управління житлово-комунального господарства отримає право заключати договори із ліцензованими організаціями та установами різних форм власності на проведення робіт зі стерилізації тварин, що як наслідок, надасть можливість зменшити чисельність безпритульних тварин.

Цей проєкт Програми акцентує увагу на проведенні інформаційно-просвітницької роботи із населенням Іваничівської громади, в тому числі і в навчальних закладах.

Проєкт рішення про затвердження Програми регулювання чисельності безпритульних тварин на території Іваничівської селищної ради на 2023-2025 роки, враховуючи чинне законодавство про місцеве самоврядування, внесений в порядок денний чергової сесії Іваничівської селищної ради.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора