A A A K K K
для людей із порушенням зору
Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимирcький район

Іваничівська селищна рада спростовує матеріал сайту інтернет- видання «БУГ»  «В Іваничах оштрафували чоловіка за спробу укласти фіктивний шлюб для уникнення призову».

Дата: 08.09.2023 12:24
Кількість переглядів: 1803

На сайті інтернет-видання «БУГ» 31.08.2023 року розміщено матеріал де викладено, що «обвинувачений Ярослав Б. у червні цього року вирішив допомогти знайомому уникнути мобілізації. Через посередника він повідомив чоловіка, що може повпливати на посадовців ЦНАПу  Іваничівської селищної ради, аби ті зареєстрували шлюб між ним та жінкою з інвалідністю, яка потребує постійного догляду». 

Як вказано у матеріалі: «Вже 22 червня обвинувачений отримав через посередника 7 тис. доларів за свої послуги, що за курсом Нацбанку становило понад 255 тис. грн. Частину з цієї суми зловмисник планував передати посадовцям ЦНАПу, але, судячи з матеріалів справи, завершити задумане не встиг, бо йому завадили правоохоронці. Ярославу Б. вручили підозру за ч.2 чт. 369-2  ККУ  (зловживання впливом)».

Іваничівська селищна рада інформує, що станом на 22.06.2023 року ЦНАП Іваничівської селищної ради не мав повноважень у сфері надання адміністративних послуг з державної реєстрації актів цивільного стану, в тому числі державної реєстрації шлюбу.

Виконавчий комітет  Іваничівської селищної ради делегував повноваження своїм рішенням №64 від 22.06.2023 року  «Про здійснення повноважень у сфері надання адміністративних послуг з державної реєстрації актів цивільного стану», яке вступило в дію з 05.07.2023 року.

  Станом на 22.06.2023 року адміністратори ЦНАПу Іваничівської селищної ради не були уповноваженими особами для проведення державної реєстрації народження фізичної особи та її походження, шлюбу, смерті на території населених пунктів Іваничівської селищної територіальної громади.

Станом на 22.06.2023 року бланки свідоцтв для проведення державної реєстрації актів цивільного стану ЦНАП Іваничівської селищної ради не отримував у Володимирському відділі державної реєстрації актів цивільного стану у Володимирському районі Волинської області Західного міжрегіонального управління  Міністерства юстиції.

Станом на 08.09.2023 року відповідальні працівники ЦНАПу проходять навчання для отримання доступів до реєстрів. Бланки  свідоцтв для проведення державної реєстрації актів цивільного стану вони зможуть отримати лише після проходження  навчання та надання  доступу до реєстрів від ДП «Національні інформаційні системи».

Отже, з  червня 2023 року по даний час,  ЦНАП Іваничівської селищної ради, не отримавши бланки  у Володимирському відділі державної реєстрації актів цивільного стану у Володимирському районі Волинської області Західного міжрегіонального управління  Міністерства юстиції - не могли здійснити державну реєстрацію шлюбу знайомого Ярослава Б. (що вказано в статті) з жінкою, яка має інвалідність, та потребує постійного догляду.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора