Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимирcький район

Реалізації проекту USAID «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні»

Дата: 15.08.2023 15:54
Кількість переглядів: 801

Фото без опису

Листом ДУ «Волинський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» запропоновано Іваничівську територіальну громаду територією для реалізації проекту USAID «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні» щодо залучення громад до питань охорони здоров`я, попередження неінфекційної й інфекційної захворюваності на територіях розміщення внутрішньо переміщених осіб.

З метою початку реалізації вказаного напрямку 14 серпня 2023 року фахівцями Проекту здійснено оціночний візит до Іваничівської територіальної громади, в якому взяли участь фахівці Департаменту охорони здоров`я Волинської ОВА, ДУ «Центр громадського здоров`я МОЗ України» та ДУ «Волинський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України».

На зустрічі керівництва громади з фахівцями ЦПМСД та Іваничівської багатопрофільної лікарні відбулося представлення проекту та можливих напрямків підтримки громади, огляд стану здоров`я населення громади – обговорено проблемні питання та стан залучення громади до питань профілактики хвороб, а також визначення напрямків підтримки з боку Проекту, проведення оцінки стану впровадження заходів інфекційного контролю в ЦПМСД. Безпосередньо відвідали ЦПМСД з метою проведення оцінки стану впровадження заходів інфекційного контролю з використанням оціночного інструменту.

Одним з перших кроків для подальшої співпраці є формування мультидисциплінарної команди для реалізації проекту в складі активу громади, представників ЦПМСД, ЦКПХ, яка проходитиме відповідне навчання за підтримки проекту та подальшої його реалізації.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора