A A A K K K
для людей із порушенням зору
Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимирcький район

28 березня 2023 року відбулася чергова 25-а сесія Іваничівської селищної ради восьмого скликання

Дата: 30.03.2023 08:47
Кількість переглядів: 554

 

28 березня 2023 року в залі засідань Іваничівської селищної ради відбулася чергова 25-а сесія Іваничівської селищної ради восьмого скликання.

Насамперед селищний голова Лідія Томашевська привітала депутата Іваничівської селищної ради, тренера-викладача КЗ «Іваничівська дитячо-юнацька спортивна школа», Заслуженого тренера України Івана Палія за сумлінну багаторічну працю, значний внесок у спортивний розвиток молоді  Іваничівської  громади.   

На сесії заслухано звіт про виконання бюджету Іваничівської селищної територіальної громади за 2022 рік, а також внесені зміни до бюджету на 2023 рік.

Депутати внесли зміни до Програми забезпечення виконання рішень суду про стягнення коштів  з бюджету Іваничівської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки та до Програми здійснення заходів з правового захисту Іваничівської селищної територіальної громади на 2022-2025 роки, затвердили  кошторисну заробітну плату, що застосовується при визначення вартості робіт по будівництву, реконструкції та капітальному ремонту об'єктів в межах селищної ради при використанні коштів бюджету на 2023 рік.

Розглянуто окремі питання майнових відносин Іваничівської селищної територіальної громади, затверджено в новій редакції Статут ВУЖКГ. Депутати  прийняли звернення до громади-партнера Ерцгаузен для подальшого підвищення ефективності співпраці.

На сесії погодили вступ селищної ради до Добровільного об’єднання органів місцевого самоврядування – Асоціації “Енергоефективні міста України” та прийняли 14 рішень земельного характеру.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора