A A A K K K
для людей із порушенням зору
Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимирcький район

24 березня 2023 року відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Іваничівської селищної ради

Дата: 23.03.2023 11:09
Кількість переглядів: 365

Фото без опису

24 березня 2023 року о 09.00 год.  відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Іваничівської селищної ради восьмого скликання з наступним порядком денним:

 

1) Про виконання рішення виконавчого комітету Іваничівської селищної ради від 27.01.2023 року №01.

          2) Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Іваничівський центр первинної медико-санітарної допомоги за 2022 рік».

3) Про звіт Іваничівського громаського формування «Варта» з охорони громадського порядку про проведену роботу у 2021-2022 роках.

4) Про підсумки виконання Комплексної програми соціального захисту населення Іваничівської селищної ради на 2022-2025 роки за 2022 рік.

          5) Про організацію харчування в закладах освіти Іваничівської селищної ради.

6) Про затвердження видів суспільно-корисних робіт та переліку об’єктів для відпрацювання порушниками, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських та суспільно-корисних робіт на території Іваничівської селищної ради на 2023 рік.

            7) Про надання висновку щодо визначення місця проживання малолітньої дитини.

8) Про соціальні послуги Центру надання соціальних послуг Іваничівської селищної ради.    

9) Про розгляд звернення щодо прийняття на обслуговування у відділення соціальної допомоги вдома Центру надання соціальних послуг Іваничівської селищної ради.

10) Про розгляд звернення щодо прийняття на обслуговування у відділення соціальної допомоги вдома Центру надання соціальних послуг Іваничівської селищної ради.

11) Про розгляд звернення щодо прийняття на обслуговування у відділення соціальної допомоги вдома Центру надання соціальних послуг Іваничівської селищної ради.

12) Про розгляд звернення щодо прийняття на обслуговування у відділення соціальної допомоги вдома Центру надання соціальних послуг Іваничівської селищної ради.

13) Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Іваничівської селищної  ради на ІІ квартал 2023 року.

14) Про втрату чинності рішення виконавчого комітету Іваничівської селищної ради від 28.04.2022 року № 69.

15) Різне.

З проектами рішень виконавчого комітету Іваничівської селищної ради можна ознайомитись за посиланням https://ivaselrada.gov.ua/docs/


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора