A A A K K K
для людей із порушенням зору
Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимирcький район

Проведене чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 02.03.2023 12:51
Кількість переглядів: 1213

1 березня 2023 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету Іваничівської селищної ради, у якому взяли участь керівники комунальних установ селищної ради.  

Члени виконавчого комітету затвердили звіти за 2022 рік: про виконання бюджету Іваничівської селищної територіальної громади; про підсумки роботи закладів освіти  Іваничівської селищної ради та підсумки роботи Комунальної установи «Центр культури,  дозвілля та спорту»; взяли до відома інформацію про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Іваничівської селищної ради.

На засіданні виконавчого комітету прийняті рішення про передачу матеріальних цінностей, створення та використання місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Також заслухано питання про стан реалізації в громаді державної політики з питань соціального захисту дітей, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, та прийняте рішення для захисту законних прав та інтересів малолітньої дитини.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора