Працівники Володимирського районного управління ГУ ДСНС України у Волинській області провели роз’яснювальну роботу у КЗ "Мишівський ліцей Іваничівської селищної ради "
Дата: 16.01.2023 16:39
Кількість переглядів: 636
Для здійснення безпечної поведінки в умовах надзвичайних ситуацій та правильного алгоритму дій під час виявлення вибухонебезпечних предметів працівники Володимирського районного управління ГУ ДСНС України у Волинській області провели роз’яснювальну роботу у КЗ "Мишівський ліцей Іваничівської селищної ради Волинської області".
Рятувальники вкотре розповіли школярам про небезпеку виходу на тонку кригу, нагадали основні правила пожежної безпеки в надзвичайних ситуаціях, як поводитись під час виявлення вибухонебезпечних предметів, а також дії під час сигналу повітряна тривога та які наслідки мають дитячі пустощі з вогнем.