Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимирcький район

ДО УВАГИ ОТРИМУВАЧІВ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ!

Дата: 10.01.2023 09:26
Кількість переглядів: 607

Фото без опису

Постановою Кабінету міністрів України від  27 грудня 2022 року

1460, «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 6 жовтня 2021 р. № 1040 і від 7 березня 2022 р. № 214» строк виплати державних соціальних допомог:

- державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям;

- допомоги на дітей одиноким матерям;

- тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, та пільг,

які було призначено раніше, продовжується автоматично лише особам, які проживають на територіях територіальних громад, на яких ведуться бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією відповідно до переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією, затвердженого Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій (далі — відповідні території).

Особам, які не проживають на відповідних територіях, строк виплати державної соціальної допомоги та пільг, строк виплати яких закінчився в період воєнного стану, продовжувався до 31 грудня 2022 р. включно.

З 01 січня 2023 року для продовження отримання вищезазначених державних соціальних допомог, громадянам необхідно звернутись до ЦНАПу територіальної громади по місцю проживання, для визначення права на продовження виплати із новою заявою та відповідними документами, а для продовження надання пільг та проведення перерахунку пільг до органів Пенсійного фонду України для оновлення документів.

 

Автоматично продовжені з 1 січня 2023 року такі соціальні виплати та допомоги:

  • на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування,
  • на дітей, хворих на тяжкі захворювання,
  • дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів,
  • особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю;
  • особам, які здійснюють догляд за особами з інвалідністю І та ІІ внаслідок психічного розладу;
  • особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю.

Також продовжено до 31 грудня 2023 року перехідний період для виплати щомісячних компенсаційних виплат непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80- річного віку.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора