A A A K K K
для людей із порушенням зору
Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимирcький район

Нарада освітян

Дата: 28.12.2022 16:57
Кількість переглядів: 834

28 грудня 2022 року відбулася робоча нарада керівників закладів освіти Іваничівської селищної ради, де були присутні директори закладів загальної середньої та дошкільної освіти та виконуючі обов’язки директорів Іваничівського інклюзивно - ресурсного центру та Іваничівської дитячо - юнацької спортивної школи.

Нараду провела начальник відділу освіти,культури, молоді та спорту селищної ради Алла Наумук. В роботі наради освітян взяла участь заступник селищного голови з гуманітарних питань Оксана Рубан та голова первинної профспілкової організації працівників освіти і науки Іваничівської селищної ради Ніна Лях.

Алла Володимирівна підвела підсумки 2022 фінансового року, ознайомила присутніх з основними показниками бюджету освіти на 2023 рік та подякувала керівникам закладів за злагоджену стабільну роботу, розуміння ситуації, виконавську дисципліну.

Оксана Петрівна Рубан подякувала всім присутнім за організований початок нелегкого 2022-2023 навчального року, підготовку укриттів та організацію освітнього процесу за різними формами навчання.

Також, були обговорені питання участі закладів в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, перехід шкіл на електронний документообіг та проаналізовано результати участі шкіл в обласних конкурсах.

Ніна Лях прозвітувала про роботу профспілки освітян у 2022 році та привітала присутніх з прийдешніми святами.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора