Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимирcький район

Майстерня Святого Миколая

Дата: 16.12.2022 14:39
Кількість переглядів: 615

Фото без опису

Напередодні новорічно-різдвяних свят вперше у селищі в приміщенні колишнього Будинку школяра працювала майстерня Святого Миколая. Розробили і втілили креативний проєкт у вигляді творчої майстерні для діток селища талановиті керівники гуртків комунального закладу «Центр культури, дозвілля та спорту Іваничівської селищної ради» Ірина Полякова та Ольга Кравець.

Кожне заняття було детально продумане і організоване згідно розробленої програми. Протягом двох тижнів діти виготовляли святкові ялинкові і різдвяні прикраси: підвіску з шишок, різдвяний вінок, підсвічник, різдвяну коробку, новорічну ялинку, іграшки з солоного тіста і фоамірану, листівку «Святий Миколай».

У затишній, прикрашеній до різдвяних свят кімнаті, де відбувалися майстерки, щодня панував святковий настрій та позитивна енергетика, а діти проявляючи свою фантазію, створили чудові новорічні іграшки.

По завершенні кожного заняття маленькі майстри охоче фотографувалися на згадку разом із своїми новими творчими наставниками, керівниками гуртків, а виготовлені вироби та позитивний настрій приносили додому і ділилися з рідними.

Сподіваємося, що започаткована Майстерня Святого Миколая стане доброю традицією в громаді.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора