Слова вдячності військовослужбовцям
З нагоди Дня Збройних Сил України 6 грудня 2022 року відбувся круглий стіл з військовослужбовцями, які несуть службу у Третьому відділі Володимир-Волинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, а також у Добровольчому формуванні №1 Іваничівської територіальної громади.
Селищний голова Лідія Томашевська привітала військовослужбовців з державним святом та вручила Подяки Іваничівської селищної ради за особистий внесок у розвиток Збройних Сил України, сприяння у стримуванні збройної агресії російської федерації, сумлінне виконання своїх посадових обов’язків, високу військову дисципліну та з нагоди Дня Збройних Сил України селищний голова Лідія Томашевська вручила Подяки Іваничівської селищної ради Фураєву С.В. – полковнику, в.о. начальника Третього відділу Володимир-Волинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, Бобляк К. В. - оператору відділення обліку мобілізаційної роботи Третього відділу Володимир-Волинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, Гальчуну Р. І. - старшому стрільцю 2 відділення охорони 3 взводу охорони роти охорони Третього відділу Володимир-Волинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, старшому солдату, Головченку І. П. - стрільцю-помічнику гранатометника 2 відділення охорони 1 взводу охорони роти охорони Третього відділу Володимир-Волинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, солдату, Шлапаку В. В. - гранатометнику 2 відділення охорони 3 взводу охорони роти охорони Третього відділу Володимир-Волинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, солдату. Такі ж Подяки вручені добровольцям Добровольчого формування №1 Іваничівської територіальної громади Квітці А.М. - командиру І взводу, Палію І.Б. - командиру ІІ взводу, Нагайовському П.П., Пархомуку І.А.
На завершення зустрічі Лідія Михайлівна побажала мирного неба та швидкої перемоги.