Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимирcький район

Придбання обладнання для опорної школи

Дата: 01.12.2022 09:42
Кількість переглядів: 407

Фото без опису

        Згідно Постанови Кабінету Міністрів України №1112 від 13 вересня 2022 року  КЗ «Іваничівський ліцей №1» був включений у перелік 1000 опорних шкіл України,  яким    ЮНІСЕФ виділив кошти в сумі  три тисячі доларів в гривневому еквіваленті  на придбання обладнання для опорних шкіл.

Така грошова допомога була  призначена закладам освіти,  які:

    • розпочали навчання у будь-якому форматі у вересні 2022 року
    • прийняли додаткових учнів у цьому навчальному році з внутрішньо переміщеними особами включно.

За умовами надання фінансової допомоги кошти можна було використати на підготовку до зимового періоду, зокрема, закупівлю обігрівачів для школи, ковдр, генераторів, палива;  придбання навчально-методичних матеріалів (підручників, канцелярського приладдя, обладнання для Інтернету, книг для читання, меблів, паперу і чорнил для принтерів для друку навчальних матеріалів, гарнітури, веб-камер, інтерактивних дошок/екранів) тощо.

          Дотримуючись зазначених вимог, освітнім закладом було прийнято рішення  про придбання  інтерактивної дошки, графопроекторів,  акумуляторних батарей для комп’ютерів, акустичних систем, веб-камер, модульних пам’ятей,  мишок та  клавіатур для комп’ютерів  тощо.

Приємна новина - закуплені товари  завезені до школи й незабаром будуть встановлені за призначенням. Це дасть можливість  осучаснити    освітній процес і підвищити його якість.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора