Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимирcький район

Міжнародний день людей похилого віку.

Дата: 30.09.2022 15:14
Кількість переглядів: 764

Фото без опису

    1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це також і День ветерана.

Цей день – не тільки можливість нагадати всім про людський обов`язок бути турботливими та милосердними до шановної частини суспільства. Він дозволяє висловити глибоку пошану до людей, які закладали основу незалежної держави, є носіями кращих трудових традицій і духовних багатств.

Святкування Дня людей похилого віку - гарна можливість ще раз висловити всенародну повагу ветеранам війни та праці, за чиїми плечима нелегкий життєвий шлях. У цьому напрямку робиться все можливе, щоб люди поважного віку почували себе соціально захищеними.

     До Дня людей похилого віку працівниками Центру надання соціальних послуг та відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Іваничівської селищної ради за сприянням Благодійного фонду «Незабудка» 36 особам, які перебувають на обслуговуванні, роздано набори з продуктами харчування та засобами гігієни.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора