Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимирcький район

Робоча зустріч  БФ «Рокада» та  бюро безоплатної правової допомоги.

Дата: 09.08.2022 09:07
Кількість переглядів: 967

Фото без опису

8 серпня відбулась робоча зустріч голови Іваничівської селищної ради Лідії Томашевської із представниками Іваничівського та Володимир-  Волинського бюро безоплатної правової допомоги та благодійного фонду «Рокада» та ВПО які проживають та зареєстровані на території Іваничівської ТГ.

Зауважимо, що благодійний фонд «Рокада» був заснований у 2003 році та є виконавчим партнером Агентства ООН у справах біженців, місією якого є об’єднання людей, небайдужих до проблем вимушено переселених та всебічна допомога людям, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Фонд охоплює різносторонні напрямки роботи, зокрема:

-соціальна допомога і супровід ВПО та їхніх дітей;

-юридична допомога у вирішенні соціальних питань;

-підтримка осередків внутрішньо переміщених осіб у громадах;

-захист найбільш вразливих категорій: новоприбулих, дітей, жінок, осіб, що мають хронічні захворювання тощо;

-гуманітарна складова, що спрямована на поліпшення матеріальних та побутових умов внутрішньо переміщених осіб.

Команда психологів, соціальні працівники та юрист бригади провели індивідуальні бесіди та  консультації з  внутрішньо переміщеними особами  та надали всебічну допомогу тим, хто цього потребує. До прикладу фахівці консультують та допомагають відновити та оформити необхідні документи та довідки, сприяють у працевлаштуванні, у тому числі допомагають підготувати та подати документи для оформлення статусу безробітного, забезпечують психологічний супровід новоприбулих, надають соціальну допомогу та супровід дітей без офіційних представників та ін.

Окрім спеціалізованої соціальної, юридичної, психологічної допомоги благодійний фонд «Рокада» надає «точкову» підтримку непродовольчими товарами для тергромад, що прихистили 5 і більше сімей переселенців. Зокрема організація  забезпечує кухонним приладдям, матраци, розкладними ліжками тощо.

Під час зустрічі представниці благодійного фонду «Рокада» висловили готовність співпрацювати з Іваничівською  громадою.

В свою чергу, Лідія Томашевська подякувала присутнім за активну позицію та запевнила, що селищна рада надасть всю необхідну допомогу для вибудови першої комунікації, яка стане підґрунтям для подальшої співпраці.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора