Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимирcький район

30 травня 2022 року відбудеться  чергове засідання виконавчого комітету Іваничівської селищної ради

Дата: 27.05.2022 15:46
Кількість переглядів: 705

Фото без опису

30 травня 2022 року о 10.00 год. в конференц-залі Іваничівської селищної ради відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Іваничівської селищної ради восьмого скликання з наступним порядком денним:

 

1) Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Іваничівський центр первинної медико-санітарної допомоги» за 1 квартал 2022 року.

2) Про організоване завершення 2021-2022 навчального року у закладах дошкільної та  загальної середньої освіти селищної ради та організацію заходів з підготовки до нового навчального року.

3) Про організацію підготовки комунальних закладів Іваничівської селищної ради до роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023 років.

4) Про внесення змін до складу мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статті.

5) Про зняття із соціального квартирного обліку.

6) Різне.

 

З проектами рішень виконавчого комітету Іваничівської селищної ради можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Іваничіської селищної ради за посиланням   https://ivaselrada.gov.ua/docs


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора