Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимирcький район

Відбулось позачергове засідання виконавчого комітету

Дата: 27.05.2022 12:54
Кількість переглядів: 1180

         Фото без опису

26 травня 2022 року відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Іваничівської селищної ради.  

Члени виконавчого комітету обговорили та прийняли рішення про порядок встановлення, утримання, обслуговування та демонтаж пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок на території громади.

На засіданні виконкому утворена комісія, до повноважень якої входить проведення обстеження пам’яток (об’єктів) культурної спадщини у Іваничівській територіальній громаді на предмет виявлення їх невідповідності законам України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» та «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років».

Народними депутатами України Ігорем Гузем, Іриною Констанкевич, Вячеславом Рубльовим у депутатському зверненні піднято актуальне питання перейменування окремих вулиць на території Іваничівської громади, назви яких прямо чи опосередковано пов’язані із російсько-радянською ідеологією.

Присутні на засіданні виконавчого комітету, керуючись вимогами Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонім) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» та чинним законодавством про декомунізацію,  утворили топонімічну комісію Іваничівської селищної ради для проведення процедури найменування (перейменування) вулиць, провулків на території Іваничівської  територіальної громади.

Крім цього, члени виконкому затвердили Положення про пункт прийому та видачі гуманітарної допомоги Центру надання соціальних послуг Іваничівської селищної ради в новій редакції.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора