A A A K K K
для людей із порушенням зору
Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимирcький район

Телеграм бот про фізичне виховання

Дата: 28.04.2022 14:48
Кількість переглядів: 422

Волинське обласне відділення (філія) КФВС МОН України повідомляє, що Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України прагне зробити фізичну культуру ближчого і доступнішою для учнів та студентів.

         Саме для цього створений телеграм бот, який допоможе отримати актуальну інформацію про фізичне виховання, фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи, новини та цікаві події.

         Для того, щоб почати отримувати актуальну інформацію, потрібно перейти за посиланням https://t.me/kfvs_bot та натиснути /start. Детальну інструкцію, як користуватись телеграм ботом дивіться на сайті

 

http://sportmon.org/fizychna-kultura-teper

 

Інструкція

 

Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України прагне зробити фізичну культуру ближчою і доступнішою для учнів та студентів.

Саме для цього був створений телеграм бот, який допоможе отримати актуальну інформацію про фізичне виховання, фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи, новини та цікаві події.

Для того, щоб почати отримувати актуальну інформацію, потрібно перейти за посиланням https://t.me/kfvs_bot та натиснути /start, далі на екрані зявиться вітання та кнопка «Підписатися на розсилку», натиснувши на цю кнопку ви будете отримувати всі актуальні новини автоматично.

Фото без опису

Також у цьому боті є можливість обрати види заходів з яких потрібна та чи інша інформація, для цього необхідно внизу чата обрати та натиснути на одну з кнопок: «Здорова Україна», «Фізична культура», «Спорт», «Заходи», «Законодавство», «Семінари», «Контакти».

У блоці «Здорова Україна» знаходиться перелік заходів за ініціативи програми Президента України Володимира Зеленського «Здорова Україна».

У блоці «Фізична культура»  знаходяться вправи, руханки, які можна повторювати вдома.

Під кнопкою «Спорт» можна отримати всю необхідну інформацію про змагання, які плануються.

Кнопка «Заходи» – можна дізнатись по місяцям про всі заходи Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Розділ «Законодавство» тут знаходяться всі законодавчі документи.

Під кнопкою «Семінари»  можна дізнатись про всі заплановані семінари для працівників освіти.

Під кнопкою «Контакти» ви знайдете всі контакти куди можна відправити свої відгуки та пропозиції, або підписатись на наші соціальні сторінки.

Також при підключенні до того чи іншого розділу у вас завжди є змога перейти до іншого натиснувши на кнопку «Назад» або написавши /start

Отримуйте актуальну інформацію першими!

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора