Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимирcький район

Долучайтесь до добровільних формувань цивільного захисту

Дата: 14.04.2022 18:24
Кількість переглядів: 806

Фото без опису

У Державній службі з надзвичайних ситуацій звертаються до громадян брати участь в ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України: розборі завалів, рятуванні людей, наданні допомоги потерпілим, розвантаженні гуманітарних вантажів та інших заходів, долучаючись до добровільних формувань цивільного захисту.

Добровільні формування цивільного захисту є тимчасовим добровільним об’єднанням  громадян, що утворюється під час загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій для виконання допоміжних робіт.

Такі формування утворюються на тимчасовій основі місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування тощо.
Порядок залучення  добровільних формувань та обсяги допоміжних робіт для добровільних формувань цивільного захисту визначаються органом, який утворив таке формування.

До складу добровільних формувань цивільного захисту на добровільних засадах включаються громадяни України, які за станом здоров’я   придатні до військової служби та не досягли граничного віку перебування військовозобов’язахих у запасі другого розряду.

Щоб долучитися до добровільних формувань цивільного захисту необхідно заповнити анкету на сайті https://dmpo.dsns.gov.ua/ в розділі «Я прагну стати добровольцем».

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора