Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимирcький район

Відбулася зустріч з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33-ої річниці виведення військ з Афганістану

Дата: 13.02.2022 20:50
Кількість переглядів: 1241

Фото без опису

“Афганістан: осколки пам'яті”

« Як довго ця війна тривала.

Ні, не забути нам її!...»

Василь Слапчук

Афганістан… 25 грудня 1979р. – 15 лютого 1989р.

Сьогодні, 13 лютого в публічній бібліотеці відбулася зустріч з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33-ої річниці виведення військ з Афганістану.

Вшанувати пам’ять побратимів традиційно зібралися воїни-інтернаціоналісти.

Участь у зустрічі взяла селищний голова Іваничівської ТГ Лідія Томашевська .Вона подякувала воїнам-інтернаціоналістам за патріотизм, самопожертву та вірність військовій присязі. Побажала усім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях міцного здоров’я , віри та впевненості у завтрашньому дні.

Звертаючись до присутніх ветеранів війни в Афганістані , ветеранів бойових дій на територіях інших держав та локальних конфліктах, голова районної організації ветеранів війни в Афганістані, воїнів – інтернаціоналістів – Мазурок Петро з великою повагою відзначив їхню мужність та стійкість. Куди б не закинула доля наших земляків, вони завжди чесно й сумлінно виконували військовий обов’язок, за проявлену у боях хоробрість відзначені високими бойовими нагородами.

І сьогодні, від початку війни на сході України тисячі афганців та ветеранів інших війн добровільно виступили на захист рідної землі від російських загарбників.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять про полеглих, які не повернулися з війни в Афганістані, і тих, хто віддає своє життя у військових діях на сході нашої держави.

Музичні вітання дарували працівники та аматори КЗ «Центру культури, дозвілля та спорту Іваничівської селищної ради».

Спільно з музеєм була представлена книжково-мистецька експозиція «Пам’ять вічна,- пам’ять жива. Афганістан через призму років».

Захід вела Приймак Ірина, провідний бібліотекар.

Ми знаємо, що серед нас живуть люди, які стали учасниками тих воєнних подій й не повинні забувати про них. Те, що вони пережили , заслуговує на повагу та шану. І ми пишаємося вашою мужністю, героїзмом, подвигом!« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора