Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимирcький район

Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету селищної ради

Дата: 27.01.2022 18:17
Кількість переглядів: 1038

Фото без опису27 січня 2022 року заступник селищного голови з гуманітарних питань Оксана Рубан провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету  селищної ради. На порядок денний винесено питання:

       - про   надання  висновку про доцільність/недоцільність  позбавлення   батьківських прав матері стосовно малолітньої дитини;

       -   про стан виконання батьківських обов’язків матір’ю, жителькою смт Іваничі, стосовно трьох дітей;

        - про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

         Організаційне забезпечення роботи комісії та підготовку документів здійснено  службою у справах дітей селищної  ради.

        За результатами розгляду першого питання, комісією доручено службі у справах дітей селищної ради підготувати відповідний проект рішення на засідання виконавчого комітету селищної ради та проект висновку про доцільність позбавлення   батьківських прав матері, жительки смт Іваничі, стосовно малолітньої дитини.

        З метою подолання кризової ситуації в багатодітній родині, прийнято рішення про взяття сім’ї М. під соціальний супровід та надання комплексу ефективних соціальних послуг.

       Окрім того, комісією було розглянуто та  затверджено 3 індивідуальні плани соціального захисту дітей, позбавлених батьківського піклування,  дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора