Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимирcький район

Створення умов для підвищення якості освітнього процесу в Мишівському ліцеї

Дата: 11.01.2022 10:43
Кількість переглядів: 1427

Фото без опису

Виконуючи вимоги Закону України «Про повну загальну середню освіту», Іваничівська селищна рада забезпечує створення умов у закладах освіти для організації якісного освітнього процесу, однією із складових якого є матеріально- технічне забезпечення.

У 2021 році  у комунальному закладі загальної середньої освіти «Мишівський   ліцей»  першочерговим завданням було продовження робіт з капітального ремонту спортивного залу, які виконані на суму 287 340 грн та будуть продовжені у 2022 році.

Велика увага у комунальних закладах   громади приділяється проектам з енергозбереження. У Мишівському  ліцеї в минулому році за кошти місцевого бюджету було придбано 12 пластикових вікон (на суму 42 162 грн), які встановлені в коридорах школи.

В ліцеї організовано інклюзивне та індивідуальне навчання дітей з особливими потребами, тому виникла потреба у створені ресурсної кімнати: з місцевого бюджету виділено 5 тис. грн.  для її облаштування. 

З метою забезпечення підготовки школи до нового навчального року  було виділено кошти на матеріали для проведення поточного ремонту  приміщення закладу – 6 тис. грн.

В рамках реформи системи освіти і запровадження концепції нової української школи придбано обладнання  для  кабінету початкового навчання 1 класу: парти і стільці –на суму  8750 грн., телевізор – 14184грн., ноутбук - 17490 грн., та письмовий стіл -  2200 грн.

Поновлено кухонне обладнання: замінено мийки в харчоблоці та придбано мікрохвильова піч (спонсорським коштом).

У 2021 році  для  забезпечення підвезення учнів до школи було профінансовано 11396 грн. для ремонту та технічного обслуговування шкільного автобуса.

Крім того, на днях закладу передано снігоприбиральна машина вартістю 17 200грн.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора