Офіційний сайт Іваничівської селищної ради
Волинська область, Володимирcький район

Оголошення про проведення конкурсу на визначення опорного закладу освіти

Дата: 24.12.2021 13:21
Кількість переглядів: 571

Фото без опису

Конкурс проводиться  відповідно до Умов проведення конкурсу на визначення опорного  закладу  освіти, затвердженого рішенням  сесії  Іваничівської селищної  ради від 23.12.2021 №13/16.

Конкурс проводиться у два етапи протягом 17 робочих днів з 24 грудня  2021 року  по 20 січня  2022 року:

І етап-підготовчий, на якому приймається  рішення про проведення конкурсу  оприлюднюється оголошення про проведення конкурсу та протягом 10 робочих днів з 24 грудня 2021 року по 11 січня 2022 року, включно, здійснюється подання заявок відповідними закладами загальної середньої освіти на участь у Конкурсі до секретаря Конкурсної комісії (смт Іваничі в. Грушевського,13 відділ освіти,культури, молоді та спорту Іваничівської селищної ради, головний спеціаліст відділу  Світлана Король ); 

ІІ етап – основний,  не більше 7 робочих днів на якому проводиться перевірка поданих документів, на відповідність установленим законодавством вимогам, визначається переможець конкурсу. 

До участі у Конкурсі запрошуються заклади загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Іваничівської  селищної ради . Конкурс проводиться за наявності не менше одного кандидата на опорний заклад загальної середньої освіти.

Для участі у Конкурсі необхідно подати письмову заявку, до якої додаються такі документи: 

1) план розвитку опорного закладу освіти (5-7 сторінок) на наступні 3 роки (базовий для порівняння – 2020/21 навчальний рік), який містить таку обов'язкову інформацію:

- забезпечення доступу до отримання освітніх послуг в опорному закладі освіти (проектна потужність закладу; кількість здобувачів освіти, що навчаються на території обслуговування опорного закладу освіти; кількість здобувачів освіти, які будуть підвозитися до опорного закладу освіти після консолідації мережі; маршрути підвезення здобувачів освіти і педагогічних працівників до місця навчання, роботи та місця проживання відповідно до розкладу уроків опорного закладу освіти та його філій (з розрахунком відстаней та приблизного часу в дорозі; транспорт, яким буде здійснюватись підвезення);

- освітні потреби здобувачів освіти у забезпеченні певних напрямів спеціалізації;

- мережа класів та їх наповнюваність;

- організація допрофільної підготовки та профільного навчання;

- організація безперешкодного (безбар'єрного) середовища ;

- удосконалення матеріально-технічної, навчально-методичної бази, у т.ч. укомплектування бібліотечного фонду;

- зміцнення кадрового потенціалу;

- залучення бюджетних коштів, інвестицій.

2) опис інвестиційних потреб опорного закладу (придбання шкільних автобусів для перевезення здобувачів освіти, оснащення навчальних кабінетів, придбання мультимедійного обладнання, заходи з енергозбереження, ремонт приміщень, професійний розвиток педагогічних працівників тощо).

Конкурсні  матеріали оформлюються в одному примірнику комп'ютерним набором,Times NewRoman 14. Обов'язково  додається  електронна версія  у текстовому  редакторі Word.

Матеріали на Конкурс оцінюються за такими критеріями (максимальна кількість балів за одним критерієм – 10):

- освітні потреби здобувачів освіти у забезпеченні певних напрямів спеціалізації;

- здатність забезпечити на належному рівні організацію допрофільної підготовки і профільного навчання;

- рівень забезпечення кваліфікованими педагогічними кадрами;

- наявність належної матеріально-технічної бази (належним чином обладнаних спортивних об'єктів, кабінетів фізики, хімії, біології, географії та інших, лабораторій, навчальних майстерень, комп'ютерного і мультимедійного обладнання, швидкісного доступу до Інтернету);

- укомплектування бібліотечного фонду підручниками, науково-методичною, художньою та довідковою літературою;

- зручність та наявність автомобільних доріг з твердим покриттям для забезпечення безпечного підвезення здобувачів освіти і педагогічних працівників до місця навчання, роботи та місця проживання.

Визначення переможця Конкурсу проводиться конкурсною комісією із визначення опорного закладу освіти (далі – Комісія). 

У  разі  наявності одного закладу-кандидата,  який  відповідає  умовам конкурсу, подав всі документи, набрав необхідну кількість балів та за наявності позитивного висновку конкурсної комісії, такий заклад може бути визнаним переможцем конкурсу.

  Відділ освіти, культури, молоді та спорту Іваничівської селищної ради


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора